Co je s Kazmovo zakopaným autem? Hromadné hledání pokladu posunul lockdown

Kazmovo zakopané auto leží stále v kontejneru v podzemí a v jeho kufru se nachází celý 1 milion korun v hotovosti. Na vykopání už čeká několik týdnů a vypadá to, že si na svého nálezce ještě počká. Za vše může lockdown České republiky.

Netradiční soutěž, kterou Kazma s týmem One Man Show připravil na letošní podzim, má jednoduchá providla. Stačí poslat registrační SMS a vyčkat, dokud nepřijde SMS s indicií. Pak už je to jen o důvtipu a rychlosti. Kdo se první dostane na místo označené žlutým trojúhelníkem One Man Show, stane se právoplatným majitelem Kazmova Land Roveru a balíku peněz.

Vládní opatření posunula start o 14 dní

První indicie měla tisícům soutěžících dorazit v průběhu 12. října, to se ale změnilo. Koronavirová krize se v Česku zhoršila a vláda vydala řadu opatření, která by komplikovala průběh soutěže. Tvůrci navíc nechtěli vystavit tisíce lidí případnému ohrožení, což je pochopitelné.

Největší hromadné hledání pokladu v historii ČR

Nový termín je tedy stanoven na 26. října, tedy o 14 dní později. Dá se ovšem předpokládat, že dojde k dalšímu posun, neboť situace v České republice má spíše zhoršující průběh a 14 dní není dlouhá doba. Tak či onak soutěž zatím pokračuje a lidé dostali o něco více času na případnou registraci. Zatím to vypadá, že nás čeká největší pátrání po pokladu v historii moderního Česka.

Přečtěte si také