Utajované video z první kamerové zkoušky Star Wars: Harrison Ford byl skvělý

Mark Hamill (Luke Skywalker) se při této scéně poprvé setkal Harrisonem Fordem (Han Solo). A herci při prvním hraní scény na kameru vůbec nedostali k ruce celý scénář filmu. Video se nečekaně objevilo na sociální síti Twitter.

Oba herci v onu chvíli ještě nemohli tušit, že ze Star Wars bude hit, který i po desetiletích neztrácí na svém kouzlu. Jak potvrdil Mark Hamill, poprvé se při této příležitosti setkal s vycházející hvězdou Harrisonem Fordem. A jak hercům zkouška před kamerou šla? 

Harrison Ford byl perfektní už při první zkoušce

Scéna ze scénáře filmu Star Wars: Nová naděje (1977) pochází z momentu, kdy Luke Skywalker dorazí s Hanem Solem na místo, kde se měla nacházet planeta Alderaan a naleznou jen poletující kusy kamene. Jak se ukáže, nejde o roj meteoritů, ale o zbytky planety zničené impériem.


Harrison Ford je i podle fanoušků na Twitteru perfektní již při dané zkoušce a scénu zahrál praktick stejně jako ve filmu. Mark Hamill působí zbrkle, ale to již ve filmu zlepšil. Video je tak skvělou sondou do historie. Oba herci tehdy ještě nemohli vědět, jaký kult ze Star Wars bude a kam jejich sláva vyroste.

Přečtěte si také