Kde je Kazmovo auto? Zakopané s 1 000 000 Kč na tajném místě

Kde je Kazmovo auto? Tuhle otázku si nyní pokládají tisíce lidí sledujících legendárního baviče Kazmu. Hledání auta zakopaného na neznámém místě postupně nabírá na obrátkách a lidé přichází s teoriemi a nápady, kde by auto mohlo být.

Když Kazma přišel kvůli jízdě na červenou o řidičák, rozhodl se svoje oblíbené auto darovat. Ne však jen tak někomu. Šanci získat jej má každý, kdo se zúčastní netradiční soutěže, kterou si Kazmův tým připravil.

Kazmovo zakopané auto

Podmínky soutěže mluví jasně. Na území ČR se skutečně nachází zakopaný automobil, který je zároveň výhrou. Zakopaný je samozřejmě v přepravním kontejneru, aby se mu nic nestalo. Jde o automobil Land Rover Range Rover Evoque SD4 LV, tedy automobil vyšší třídy, který od roku 2012 až doposud používal sám Kazma.

Na místě je nainstalovaná kamera, přenášející obraz nepřetržitě celý den. Sama o sobě to velká indicie určitě není, ale pod videem to v komentářích žije. Vypadá to, že Kazma má zaděláno na další virál a jak sám tvůrce myšlenky prozradil – za vším je ještě něco většího.

Soutěž o chytré hodinky Honor Watch ES: S velkým displejem a fitness kurzy na zápěstí

Kazma své auto zakopal pod zem. Naštěstí ho nebude muset vykopat sám nálezce, ale postará se o to podle podmínek soutěže tým One Man Show.

Milion v kufru Kazmovo auta

Aby vše bylo ještě zajímavější, Kazma do svého auta umístil 1 000 000 Kč v hotovosti. To už je slušná částka, která mnoho lidí nalákala se netradičního experimentu zúčastnit.

Zakopal jsem auto: Jak najít Kazmovo auto s 1 000 000 Kč?

Podmínky soutěže Zakopal jsem auto jsou poměrně jednoduché:

  1. Na internetových stránkách zakopaljsemauto.cz stačí zadat svůj e-mail a telefon do registračního formuláře. 
  2. Pro potvrzení je nutné odeslání SMS v ceně 30 Kč (nebojte, Kazma je určitě použije na dobré účely, jak je díky jeho nadaci poslední dobou zvykem).
  3. Již 10.10.2020 dorazí všem soutěžícím zpráva s indicií kde auto hledat. 
  4. Kdo pošle zprávu 2x, dostane indicie o den dřív. 
  5. Pokud do 31.10. nikdo zakopané auto s milionem korun v kufru nenajde, šanci bude mít každý už 1.11., kdy SMS se souřadnicemi v jeden moment dorazí všem soutěžícím.

Kazma zveřejnil první nápovědu a indicie: Hledat budeme žlutý trojúhelník a 1 km od obydlené oblasti

Podmínky soutěže o Kazmovo auto: Kde je zakopaný pes?

Přečtěte si také