Sladká soutěž: Vyhrajte balíček plný sladkostí a dárků od dr Gerarda

Znáte snad lepší způsob jak si zpříjemnit den, než se na chvíli zastavit a vychutnat si něco dobrého? Sladká odměna dokáže vykouzlit úsměvy na tváři dětem i dospělým a neměla by chybět na žádném stole.

A když už si nějaké ty sušenky načínáte, byl by hřích sníst je všechny o samotě. Pro chvíle pohody s rodinou a přáteli se nejvíce hodí takové sladkosti, které můžete snadno sdílet – podobně jako ony společné okamžiky. A přesně této myšlenky se drží produkty společnosti dr Gerard. Přední evropský cukrárenský výrobce si zákazníky získal pro svá hravá zvířátka Animals, křupavé trubičky Rolls a chutné sušenky všeho druhu. 

Soutěžte a vyhrajte tašku plnou dárků a dobrot!

Společně s dr Gerardem jsme pro vás připravili exkluzivní soutěž pro milovníky sladkého z Česka a Slovenska o balíčky plné dobrot a dárečků. Trojice soutěžících se může těšit na spousty chutných sušenek, USB flashdisky, osušky a další dárečky, které udělají radost. A co dělat s tolika výbornými sušenkami v případě výhry? Promlsat spoustu pohodových dní, obdarovat nejbližší nebo vyzkoušet nějaký z receptů na webu www.drgerard.eu.

Vedle sušenek na vás čekají následující dárečky:

 • USB klíčenky
 • Sušenkové krabičky na svačinu
 • Plážové podložky
 • Osušky
 • Hrníčky
 • Pastelky a propisky

Stačí odpovědět na trojici jednoduchých otázek a ještě před Vánoci vás může čekat sladká nadílka společně s dárečky pro vás a vaše nejbližší. Soutěžit můžete celé dva týdny od 24.11. do 9.12. 2017. Znáte odpovědi na následující otázky? 

Odpovědi již není možné zasílat, výherce bude vybrán do 15.12. 2017
 • Komentáře

  komentářů

  Mohlo by vás zajímat

  Více v Legendární, Pobavilo, Videa
  One Man Show a Prostřeno: Nejlepší a nejpromakanější díl!

  Také jste si mysleli, že už Kazma nemůže přijít s...

  Zavřít