Muž sedí u kadeřníka s pláštěm, druhý muž ukazuje tyčinku Banány, žena kadeřnice předkládá nabídku produktů na vlasy.

Leoš Mareš s oholenou hlavou: Reklama na bílé Banány v čokoládě baví

Nová reklama je stejně nezapomenutelná, jako je její hlavní hvězda – Leoš Mareš. Známý český moderátor a influencer se v ní objevuje v neobvyklé roli. Sedí v kadeřnickém křesle a kvůli novým banánům v bílé čokoládě od Orionu doslova přijde o polovinu vlasů.

Příběh s podtitulem „střihni si novinku“ začíná zdánlivě nevinně. Leoš Mareš sedí v kadeřnickém křesle a vše probíhá klidně až do chvíle, kdy mu jsou nabídnuty oblíbené Banány v čokoládě od Orionu. Mareš ovšem s úsměvem odmítne a vyndá svou tajnou zbraň – novinku od Orionu, bílé Banány v čokoládě.

Leoš Mareš s oholenou hlavou

Kadeřník, šokovaný touto novinkou, ztratí na chvíli koncentraci a nešťastnou náhodou oholí Marešovi půlku hlavy. Není každý den, kdy vidíte někoho tak známého jako Leoše Mareše v tak nečekané situaci, a právě to dodává reklamě na bílé banány v čokoládě osobitý šarm. Jde navíc o lovebrand a produkt, který je v České republice velmi oblíbený.

Reklama na bílé banány v čokoládě od Orionu ukazuje, jak je důležité se odlišit, ale také zdůrazňuje, že i tradiční produkty mohou být prezentovány v novém a svěžím světle. Leoš Mareš je stále na svém influencerském vrcholu a nepochybujeme, že si značka vybrala správně.

Zdroj: Orion

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také