Kde je zakopané auto? Kazma poslal SMS se záhadnou nápovědou vedoucí k indicii

SMS od Kazmy přišla tisícům soutěžících. Ukrývá tajný kód k první nápovědě a jak je u One Man Show zvykem, je tajemná a netradiční. Co první nápověda ukrývá?

Soutěž s podtitulem Zakopal jsem auto měla proběhnout už v minulém roce. Tehdy však pandemie koronaviru způsobila odsun startu na neurčito. Na některé věci se ale počkat vyplatí. 21. června 2021 přišla ve večerních hodinách účastníkům soutěže SMS s nápovědou. Co v ní stojí?

Kde je Kazmovo auto? Zakopané s 1 000 000 Kč na tajném místě. Zatím ho nikdo nenašel. Videa jsou podvod.

Netradiční SMS nápověda

Hra zacala! Prihlaste se pod svym registrovanym emailem na napoveda.zakopaljsemauto.cz Heslo je: XXXXX Tam najdete svoji prvni indicii. Pospeste si,” zmiňuje SMS zpráva vedoucí k první indicii. Nutno podotknout, že pokud jste se do soutěže nezaregistrovali dříve, nyní už je pozdě a do soutěže se zapojit nemůžete. I tak se jí účastní desítky tisíc lidí.

Po zadání kódu a e-mailu se spustí video s první nápovědou. Zde jde spíše o úkol. Foto: Zakopaljsemauto.cz, redakce ViralSvet.cz

Po otevření stránky zakopaljsemauto.cz se zobrazí tlačítko pro zadání kódu z SMS. Pro úspěšné přihlášení je nezbytné zadat svůj registrační e-mail a číselný kód z SMS. Po odkliknutí dojde k přehrání videa s první nápovědou.

Chcete indicie? Zaneste plyšáka do Zásilkovny

Jak Kazma ve videu říká, první indicii ukryl na 3 500 místech po České republice. Zadání je jednoduché. Vezměte jakéhokoliv plyšáka, zabalte ho do krabice a vydejte se do nejbližší Zásilkovny. Po zadání kódu zmíněného ve videu dojde k automatickému převzetí a vy za odeslání nebudete platit nic. Vše je na účet OMS Foundation.

Máte plyšáka navíc? Budete ho potřebovat pro získání další nápovědy. Kazma chytře donutí davy dělat správnou věc. Foto: Freepik

Co s plyšáky bude? To Kazma nezmiňuje, lze však předpokládat, že půjdou na dobrou věc. A co víc, vy za splnění dostanete první nápovědu důležitou pro nalezení zakopaného automobilu s milionem korun v kufru.

Zdroj: Zakopaljsemauto.cz
Úvodní fotografie: Se souhlasem OMS
Production

Přečtěte si také