Nevšední zabezpečení kola pomocí Protect6! V jednoduchosti je síla

Znáte ten pocit strachu, když si jdete dát nějakou tu “kofolu” do restaurace a přijeli jste tam na kole, které musíte nechat venku? Máme pro vás řešení!

Nemůžete mít své kolo stále na očích, ale jistá možnost, jak riziko snížit, tu je. A není ani nijak složitá. Moderní technologie nám zjednodušují život, dají se využít nejen ke komunikaci a zábavě, ale také ke zvýšení bezpečnosti a snížení rizik. K tomu, abyste ochránili své kolo před krádeží, se zaměřte na prevenci. Stačí kolo opatřit výraznou nálepkou s QR kódem, a udělali jste pro něj to nejlepší, co jste mohli. Tyto nálepky jsou součástí systému Protect6, ve kterém jsou cenné předměty registrovány, a snadno se prokáže, kdo je jejich právoplatným majitelem.

Kolo opatřené touto nálepkou odrazuje zloděje od krádeže, jeho prodej bude ztížen. Pokud se jej někdo pokusí udat třeba v bazaru, může si obchodník snadno ověřit, zda nejde o kradený předmět, pokud je kolo registrováno. K ověření stačí mít chytrý telefon a aplikací Protect6, která je zdarma k dispozici. Po pár kliknutích a načtení QR kódu je hned jasno.

Kromě ochrany před krádeží nabízí systém Protect6 majitelům kol horských, silničních, trekových i všech ostatních typů kol další zajímavé výhody. Je to třeba záruční list v elektronické podobě, rychlé nalezení vhodné prodejny, servisu a náhradních dílů. Systém znamená velké ulehčení také pro prodejce a majitele různých půjčoven. Díky QR kódům a registracím v systému je hned mnohem jednodušší evidence, sníží se potřeba papírování a zlepší komunikace mezi prodejnou a zákazníky. Už nyní probíhá implementace systému Protect6 v mnoha firmách a prodejnách. Připojte se i vy a chraňte své věci jak nejlépe můžete.

Zdroj: Protect6

Přečtěte si také