You.bo je bez Facebooku – přišlo o milion fanoušků a místo na trhu

Stránka s milionem uživatelů vypadá dostatečně velká na to, aby si její správci mysleli, že si mohou dělat co chtějí. Facebook poslední dobou polevil, tu vykoukla bradavka, jinde zase animovaná erotika a zdálo se, že nějaké “porušování podmínek” je jen pojmem bez významu.

youbo-facebook

O tom, že si zkrátka dělat z největší sociální sítě holubník jen tak nemůžete, se přesvědčila i stránka You.bo s více jak milionem fanoušků. Upadající videoportál se díky své snaze “zaujmout” za každou cenu dostal na černou listinu a byl adminy Facebooku vymazán. Co to znamená? Milión fanoušků pryč a zbyl jen business za miliony, který postupně upadne v zapomnění.

TV Prima to zkrátka s You.bo poslední dobou přehnala a nevyplatilo se jí to. Delší dobu se totiž řeší, že úmyslně motivovala návštěvníky ke kradení a nahrávání videí, ke kterým neměli autorská práva. To je na portálu denní chléb a nikdo proti podobnému jednání nebojuje.

graf-pad

Jak lze spatřit z prvních pár hodin po výpadku, You.bo bez svého profilu na nejnavštěvovanější sociální síti výrazně ztratilo. Videa mají nízké počty zhlédnutí a stránky zejí prázdnotou…

Aktualizace 20.3., situace využívají podvodníci – Falešné stránky na Facebooku – Podvodníci se vydávají za You.bo

Arya.cz – Alternativa You.bo, u které vám nehrozí pokuty

Kam ale nyní posílat svá videa a zajímavý obsah tak, aby si jej někdo všiml? Máme pro vás tip. Na stránce Arya.cz naleznete vtipná a zajímavá videa z celého internetu a to celé v češtině. Nový projekt sází na myšlenku, že autorem může být každý, kdo zahlédne zajímavý obsah.

arya-fb

Stačí nahrát svá videa na servery typu YouTube či Facebook a poté pomocí speciálního formuláře poslat odkaz. Videa tedy neleží přímo na Arya.cz, nehrozí výpadky ve stylu You.bo a k vašemu videu se dostane více lidí ze všech možných stran. To dokonce platí i o videu, které vaše není – zkrátka pošlete odkaz na zajímavost, nic tím na rozdíl od YouBo neporušujete a akorát světu ukážete, že tohle video stojí za vidění.

arya_web1

To vše zdarma a vlastním uživatelským účtem. Vyzkoušet novou službu můžete na adrese www.arya.cz. Uvidíme, jakou bude mít humbuk kolem You.bo dohru, ale už teď je jasné, že You.bo má před sebou velký problém.
 • Komentáře

  komentářů

  Related Posts

  No Responses

  Více v Videa, Virály
  Nejočekávanější film příštího roku? Detektiv Pikachu

  Rok 2019 přináší velká filmová očekávání. Snad již v první...

  Zavřít