Oscarová Alenka v říši divů podruhé! Kdy jde do kin a co ukazuje trailer?

Po šesti letech se dočkáme pokračování snového pojetí kultovní pohádky Alenka v říši divů. Nový díl bude vydán 26. května a nese název Alenka v říši divů: Za zrcadlem, anglicky „Through the Looking-Glass“ stejný jako nese druhý díl knižní podoby Alenky napsané Lewisem Carrollem.

Nová Alenka dorazí do českých kin 26. května 2016!

Děj letošního dílu se bude točit kolem záchrany Kloboučníka, který jaksi ztrácí své potrhlé nadšení pro věc a chuť do života. Když se po delší době plaveb na moři Alenka opět octne v oné říši, Bílá královna ji pověří nebezpečným a těžkým úkolem. Musí totiž získat součást Velkých hodin, tzv. Chronosféru, díky které by mohla ovlivnit čas. Na cestě do minulosti, ve které se bude snažit zachránit Klouboučníka dřív, než bude pozdě se seznámí s dřívějšími osudy osob z říše divů, jí tolik známých.

Kromě postav, které jsme mohli vidět v prvním díle se zde objeví i nová postava, Čas, stvoření, které je napůl člověk a napůl hodiny se schopností přemisťovat se v čase s tajemstvím, ukrytým v jeho zlaté chromosféře. Čas bude ztvárněn britským hercem Sachou Baron Cohenem, kterého možná znáte z filmů jako je Borat, Bruno nebo Ali G.

Komentáře

Další články

Více v Videa, Virály
Schick svým gólem nadchl fanoušky, vzniklá meme baví internet

Gól Patrika Schicka rezonuje internetem. Česká fotbalová reprezentace má za...

Zavřít