Tentsile – stromový dům, stan i houpací síť. Kemping snů!

Jezdíte rádi kempovat? Pokud ano, mohl by se vám líbit stan firmy Tentsile, kde navrhli naprosto unikátní, všestranný a lehký stromový stan s inteligentním designem se sítí proti hmyzu a nepromokavou střechou, která je odolná vůči UV záření. Stan má trojúhelníkový tvar a na každé straně oporu s nosností až 2,5 tuny. Stan je připevněný mezi stromy, které slouží jako ochrana před deštěm, neucítíte chlad od země a vyřeší vaše dilema při rozhodování mezi houpací sítí a stanem. Za vhodného počasí můžete stan navíc postavit klasicky na zemi.

Ryan_Robinson_Night_Shot_1024x1024

Celý nápad vznikl, když se tehdy šestiletý londýnský chlapec díval na dokument o mýcení amazonského deštného pralesa a následně na Star Wars, kde viděl vesnici Ewoků, která mu vnuknula myšlenku, že lesy přežijí pouze tehdy, až pro lidi začnou mít hodnotu větší než peněžní. Napadlo ho tedy, jestliže lidé budou užívat stromů jako jejich obydlí, budou si jich více vážit a tím se sníží jejich úbytek. Myšlenka domu na stromě byla tedy zasazena a dnes, po několika letech, kdy se chlapec stal architektem ji mohl také realizovat – navrhl přenosný stromový dům s použitelným prostorem tvořeným napnutou konstrukcí.

Tentsile Tribe – stan jako ze StarWars – viděli jste někdy krásnější kempování?

Pokud byste se tedy rozhodli zakoupit si stan, můžete tak učinit přímo na stránce Tentsile nebo na Amazonu. K mání je mnoho barevných variací od lesní zelené přes šedou až po oranžovou. Zakoupit je možno také spousta doplňků a příslušenství. Koupí také přispějete k zlepšení životního prostředí – za každý zakoupený stan se totiž vysadí 3 stromy.

stany
Ceny začínají na 10 000 Kč a rostou až na vysokých 25 000 Kč, ale výsledek stojí za to!
Přečtěte si také