Jak nakupovat na internetu a ušetřit na každém nákupu?

Nakupujete často přes různé e-shopy? Chcete ušetřit pár korun, nebo i stovky až tisíce korun? Pak jste možná slyšeli o cashbacku. Otestovali jsme za vás největší stránku Tipli.cz, která vám toto umožní. Tipli je internetová stránka, která nabízí vrácení části peněz z nákupu u více než 850 českých a zahraničních obchodů a mnoho slevových kupónů k tomu.

Jak Tipli funguje?

K tomu, abyste mohli začít Tipli používat, stačí mít účet na Facebooku nebo alespoň emailovou schránku, pomocí které si založíte uživatelský účet. Po jeho založení už nic nebrání tomu, abyste začali nakupovat. U Tipli získáváte zpátky peníze a bonusové provize z každého nákupu, který prostřednictvím portálu provedete. Zpravidla stačí jednoduše kliknout na odkaz na oblíbený e-shop, případně nakoupit s využitím konkrétního kódu.

Peníze získáváte při nakupování na e-shopech, které byste provedli tak či onak. Navíc často získáte i slevu, díky čemuž ušetříte hned 2x. Pokud chcete být upozorněni kdykoliv vstoupíte na stránky, kde funguje cashback, stačí si nainstalovat doplněk do svého prohlížeče, čímž získáte dalších 10 Kč k dobru.

Nakupování se slevou a vydělávání nakupováním

Samotné nakupování není složité. Stačí jít na stránku e-shopu, na kterém chcete nakupovat, a buď pomocí nainstalovaného doplňku udělat proklik, nebo přímo skrze stránky tipli.cz vyhledat obchod, ve kterém máte zájem nakupovat, a přejít přímo na jeho stránky. Po uskutečněném nákupu už jen stačí vyčkat, než budou peníze schváleny a připraveny k přeposlání na váš účet.

Obchody, které nabízejí tuto formu cashbacku, jsou například: Mall.cz, Parfums.cz, AliExpress.com, SportsDirect.com, Kasa.cz, ZOOT.cz, DameJidlo.cz a mnohé další. Slevy se pohybují od jednotek procent až do vysokých 35 %

Službu nabízejí i slevové portály jako Vykupto, Pepa.cz, Nakupvakci.cz, SlevaDne.cz nebo řada cestovních kanceláří, kde cashback nebude určitě zanedbatelná částka.

Cashback je v Česku populární

Pokud Vás cashback zaujal a máte chuť začít ho používat, stačí kliknout na tento registrační odkaz na Tipli.cz. Kdo by měl zájem, může na cashbacku začít vydělávat ještě jinak – doporučováním Tipli.cz jako takového. Za každého zaregistrovaného uživatele prostřednictvím vašeho odkazu získáte 150 Kč.

Cashbackový portál Tipli je největším svého druhu v České republice. Měsíčně jej navštíví přes 1 milion uživatelů, přičemž toto číslo stále roste. Podobně ale fungují i další služby jako je Refundo.cz, Plnapenezenka.cz či Hamty.cz. Jakou si vyberete je už jen a jen na vás.

Přečtěte si také