Kazma se vrací zpět ve velkém stylu: Na plátna kin dorazí letos v srpnu. Co už víme?

Film, kde bude hrát hlavní roli Kazma? ONEMANSHOW: The Movie má být trhákem. Poslední dny přinesly novinku, která potěší fanoušky oblíbeného internetového tvůrce, Kamila Bartoška, známého pod pseudonymem Kazma. Po jeho oznámení o odchodu z veřejného života a internetu se mnozí domnívali, že jsme o něm slyšeli naposledy. Nicméně Kazma nyní oznámil svůj velký návrat, a to nejen na sociálních sítích, ale i na stříbrném plátně kin. 

Kazma a jeho One Man Show se objeví v novém celovečerním snímku s názvem ONEMANSHOW: The Movie. Tento projekt byl vytvářen v utajení během posledních čtyř let a jeho náklady dosáhly impozantní sumy 72 milionů korun. Film bude mít premiéru v českých kinech již 17. srpna 2023.

Kazma ve filmu? Návrat má být pořádnou „kazmovinou“

Když Kazma oznámil konec své kariéry na Instagramu, reakce fanoušků byly rozděleny. Někteří mu poděkovali za jeho dosavadní práci, zatímco jiní spekulovali, že jeho odchod je jen další „kazmovinou“ a součástí nějakého plánovaného projektu. A jak se ukázalo, druhá skupina měla pravdu.

Co už o ONEMANSHOW: The Movie víme? Film dorazí 17. srpna. Měl rozpočet vysokých 72 milionů (což je podobně jako měl historický velkofilm Lída Baarová) a má jít o pořádnou pecku.

Kazma je známý svými šokujícími projekty, které opakovaně překvapily celé Česko. Připomeňme si například zakopané auto s milionem v kufru, Prostřeno nebo „falešný“ koncert Justina Biebera. Očekává se, že ONEMANSHOW: The Movie překoná tyto internetové senzace. Nicméně konkrétní obsah filmu, jeho obsazení a štáb zůstávají tajemstvím, takže fanoušci mohou jen spekulovat, co film přinese.

Film ONEMANSHOW: The Movie dorazí v srpnu

Přestože jsme se pokusili získat další informace o tomto nadcházejícím filmu, nepodařilo se nám najít žádné další detaily. Zůstáváme však ve střehu a budeme vás informovat o jakýchkoli nových informacích, jakmile se objeví.

Kazma neskončil. Právě naopak, s novým počinem za 72 milionů se chystá ovládnout kinematografii. A pokud jeho předchozí práce slouží jako nějaký ukazatel, můžeme očekávat, že to bude něco opravdu mimořádného. Takže si zapište datum – 17. srpna 2023. To je den, kdy se Kazma vrátí ve velkém stylu.

Zdroje: 1, 2
Úvodní fotografie: Se souhlasem OMS Production

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také