One Man Show a Prostřeno: Nejlepší a nejpromakanější díl!

Také jste si mysleli, že už Kazma nemůže přijít s ničím větším, než bylo vloupání na MS v hokeji, nebo porvání se s Justinem Bieberem? Nový díl One Man Show vás vyvede z omylu. Kazma to spolu se svým týmem dokázal. A výsledek je ohromný, to musíte vidět!

Možná jste na konci března zaznamenali kauzu, kdy média šílela z dění v pořadu Prostřeno. Jeden ze soutěžících, údajný ajťák Karel, tehdy pobouřil své protihráče i většinu diváků svým vystupováním. Jak sám zmínil, trpěl tzv. tourettovým syndromem, což byla příčina jeho záškubů a vykřikování nadávek. Dále o sobě uvedl, že trpí pernamentní erekcí, má rád sado maso a vyžívá se v intimních vztazích se starými ženami. Jak se ukázalo dnes, má právě onen tourettův syndom důležité poselství a vše je trochu jinak…

Nejlepší sociální experiment široko daleko

Světe div se, opět si novináři lámali hlavu s aktuálním děním a opět za vším stojí Kazma se svým týmem. Dostat se do Prostřena nebylo podle bavičových slov těžké. Stačilo sehnat dostatečného exota, nebo si jej vytvořit. A tak Kazma sáhl po svém starém známém Karlu Ondrkovi, který je hercem. Stačilo pár vychytávek, jako je handsfree, pod kterým se skrývalo sluchátko, se kterým mohl tým One Man Show komunikovat. Dále tepláky, nedbalý vzhled, výstřední chování a máme tu člověka pro televizi jako dělaného. 

Nejnovější díl One Man Show s Prostřeno:

Poslední díl One Man Show spustíte kliknutím na obrázek

Po celý týden jste v Prostřeno mohli sledovat, jak Karel šílí, hádá se s Pavlem a rozbíjí věci kolem sebe. I prohlídka jeho bytu stála za to. Rybičky ve vaně, slepice jménem Babiš a erotické fotografie důchodkyň. A vše, jak se dnes ukázalo, řídil zpoza poloprůhledného zrcadla Kazma! 

Prostřeno – místo, kde lidé ani nepoznají, že jedí nejkvalitnější maso na planetě

Před natáčením došlo k úpravě 4+1 bytu na 2+1. Do místností byla umístěna dvojice polopropustných zrcadel, zazděny vchody a Kazma společně s týmem čekal v druhé místnosti až skončí 14 hodin natáčení. One Man Show crew připravila vychytávky, jako je oboustranná trouba, která vedla do bytu. Kazma tak mohl do kuchyně Karlovi posílat hotová jídla a vyměňovat jeho blafy za produkty michelinských kuchařů. Na přípravě jídel se podílel i Roman Vaněk známý z pořadu Jídlo s.r.o. a do bytu do okna v Kazmově pokoji byl skrze kladku posílán box s jídlem. Ničeho si nevšiml ani štáb, ani soutěžící. Jediný, kdo vše poznal a ohodnotil objektivně byl soutěžící Amos a bez emocí hodnotila i paní Jana.

Hlupák Viktor a jeho žena po zásluze ostrouhali

Manžel těhotné soutěžící Lindy se ukázal, podobně jako ona sama, povrchním hlupákem. Naopak student Amos, kterého zmíněná dvojice kritizovala, měl jako jediný společně s paní Janou slušné vychování a charakter. Jeho snahu o zachránění situace chválíme. Pavla nehodnotíme, neboť byl taktéž součástí pranku. Kazma dokázal, že jde v Prostřenu jen o parodii, kde o skutečné vaření nejde a nikdy nešlo.

Skvělý je i závěr videa vysvětlující vznik myšlenky pro dobrou věc. Jak se ukazuje, Kazma dokáže překvapovat neustále a jen tak s tím neskončí.

Přečtěte si také