Kazma zveřejnil indicie: Mánie začíná, podle nápovědy už auto najde každý

Kazmovo auto stále leží zakopané v hlíně. Za tu dobu, co pod ní leží, se přes sledovanou oblast nevědomky prošla řada lidí. Kazma dnes navíc označí místo žlutým trojúhelníkem z loga One Man Show a zmínil, jak daleko od obydlené oblasti se místo nachází. Najít zakopaný kontejner prý tedy nebude tak těžké. Dnes je navíc předposlední den, kdy se lze do soutěže zaregistrovat.

V zakopaném kontejneru kdesi v České republice leží milion korun a Kazmův vlastní Land Rover. Ten jej věnoval do soutěže a udělal tak vše ještě o něco zajímavější. Soutěž hned od svého startu budí rozruch. Přeci jen jde o Kazmu a nelze předpokládat, že by za vším nebylo něco víc.

Do soutěže, jejímž cílem je objevil lokalitu, kde se Kazmovo auto nachází, je nutná jednoduchá registrace. Stačí poslat SMS v ceně 30 Kč, případně tuto SMS poslat hned 2x, pokud chcete dostat indicie o den dříve. Jak soutěžit jsme pro vás psali v článku Kde je Kazmovo auto? Zakopané s 1 000 000 Kč na tajném místě.

Nápověda za milion: Kazma ukázal první indicie a vylil pivo

Kazma v rámci videa s prvními informacemi neváhal naštvat české fanoušky. Jak zmiňuje řada z nich, vylít pivo na zem? To se v Česku nedělá. “A protože to už za chvílí začne, dám vám pár rad,” zmiňuje Kazma dále ve videu. “Od pokladu, který hledáte, vás dělí jen 30cm vrstva hlíny. A stačí to místo jen najít. Nemusíte nic kopat.” Otázkou je, zda samo gesto s pivem nebylo nápovědou na plzeňský region, u videí s Kazmou je nutné mít oči dokořán.

Soutěž o chytré hodinky Honor Watch ES: S velkým displejem a fitness kurzy na zápěstí

Kazma zakopané místo neustále sleduje a záznam kamer streamuje živě na YouTube. Za dobu přenosu přes něj dokonce již několik lidí nevědomky prošlo a je tedy šance, že by se mohli poznat na videu. Od dnešního dne, tedy den před oficiálním odesláním indicie, označí One Man Show místo žlutým trojúhelníkem. Pátrání tak může naplno vypuknout už dnes.

Bude hledání doopravdy tak jednoduché? 

Ačkoliv se Kazma tváří, jako by nyní mělo být až nesmyslně jednoduché kontejner s autem a penězi najít, hledali bychom v tom malý chyták. Soutěž totiž teoreticky končí až koncem října, tedy v případě, že by do té doby zakopaný poklad nikdo nenašel.

Že nic nemusí být tak jednoduché potvrzují i pravidla soutěže, kterým se podívali na zub právníci. Kazmovo auto: Kde je zakopaný pes? Právníci se podívali na podmínky soutěže. Tak či onak, čas na registraci už máte jen dnes. V sobotu 10. října se možnost registrace do soutěže uzavře nadobro.

Přečtěte si také