Kde sledovat seriály online zdarma? Nejlepší stránky s celými sériemi

Online seriály lze v České republice sledovat zdarma. Stahovat si kompletní řady seriálů na disk je přežitek. Dnešním trendem je sledování přímo v prohlížeči a není se čemu divit. Snadno a rychle si můžete pustit cokoliv z obrovské videotéky, která by se vám ani na disk nemohla vejít. Kde seriály a pořady zdarma nalézt a jaké stránky jsou nejlepší?

Zhlédněte oblíbené seriály online, zdarma a bez omezení. Po zablokování Sleduju Seriály jsme sice o jeden oblíbený portál přišli, stále je však na výběr. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší stránky, kde můžete seriály a celé série sledovat online. Jaké jsou nejlepší?

Funkční web se seriály?

Po vypnutí streamovacích serverů je většina světových i českých stránek bez obsahu. Jedním z mála fungujících je např. Bomboj.tv, který má sem tam videa dostupná i z portálu Mixdrop.co, který funguje. Přepnout na funkční stream můžete na bombuj.tv kliknutím na tlačítka “CZ” či “EN + Tit” pod videem. Po najetí myší se zobrazí, o jaký stream jde.

Serialy.bombuj.tv (dříve Bombuj.eu) – povedená stránka s nejnovějšími seriály zdarma

Slováci jsou v online seriálech šikovní. Jak jinak si vysvětlit, že zrovna bombuj.tv, další slovenský projekt, patří mezi ty nejlepší. Web potěší minimem reklam, skvělým výběrem a dlouhým seznamem seriálů setříděných podle kategorií.

Vedle seriálů na Bombuj naleznete i filmy. Šikovné je zobrazování hodnocení z CSFD a celkově lze web pochválit za příjemný vzhled bez spousty reklam. Sledovat navíc můžete zcela bez omezení.

Rychlý vyhledávač seriálů

Napište do vyhledávacího řádku níže název seriálu, který chcete vidět. Vyhledávač prohledá trojici nejlepších stránek a nabídne nejlepší výsledek.
Zkuste třeba “Jak jsem poznal vaši matku” nebo “Hra o trůny“, “Přátelé” či “M*A*S*H” a stovky dalších.

Konec sledování seriálů zdarma? Najserialy.to nefunguje a končí

Po vypnutí serverů Openload, Verystream a dalších ke dni 31. října 2019 je většina na nich závislých webů bez obsahu. Jedním z takových je jeden z nejpopulárnějších seriálových webů v ČR a na Slovensku Najserialy.to. Problém se však týká prakticky všech stránek u nás i jinde po světě. Vydavatelé tak dosáhli svého a piráti budou muset hledat nové cesty, jak se k obsahu dostat. Jednou z alternativ je stále populární stahování. Pomoci konec streamovacích služeb může především platformám jako je Netflix, Amazon Prime či HBO GO.

Kam na zaručeně funkční seriály online? Placený Netflix a HBO GO

Pokud chcete mít dobrý pocit, že podporujete tvůrce, můžete seriály sledovat také oficiální cestou. A není to drahé. Největšími hráči jsou v tomto směru HBO a Netflix, kteří mají také nejzajímavější vlastní tvorbu z pohledu českého diváka. Oba zároveň nabízí rozsáhlé databáze seriálů a filmů z vlastní i cizí produkce.

Netflix v České republice vychází na 199 Kč měsíčně. Seriály a filmy pak můžete nejen sledovat, ale i stahovat na později.

  • Při registraci získáte měsíc zcela zdarma.
  • Mezi populární seriály patří Stranger Things či Punisher.

HBO GO je levnější a vychází na 129 Kč měsíčně. Podobně jako Netflix si můžete v aplikaci video stáhnout pro sledování offline. 

  • 1. měsíc předplatného služby dostanete zcela zdarma.
  • Mezi populární seriály z produkce HBO patří Game of Thrones, Sedmilhářky či Černobyl.

Najserialy.to – spousta seriálů česky, slovensky i anglicky s titulkami

Přehledný Slovenský portál nabízí stovky seriálů, které si podobně jako v předchozím případě můžeme pustit v různých verzích a různých prohlížečích. Výhodou je hezčí design stránek a přehlednější rozhraní celého portálu.

Na rozdíl od SledujuFilmy čeká na uživatele Najserialy.to méně reklam a méně klikání, než se dostanou k samotnému přehrávání seriálů. Dobře také funguje vyhledávání, které přehledně zobrazí stránku s jednotlivými seriály či konkrétními epizodami.

Každý seriál má svou stránku, na které je přehledně vyobrazen přehled řad a aktuálních epizod. Nechybí seriály, jako je Game of Thrones (Hra o trůny), TBBT (The big bang theory – Teorie velkého třesku) či např. HIMYM (How i met your mother – Jak jsem poznal vaši matku).

Serialy.SledujuFilmy.cz – filmový web plný seriálů

Populární česká stránka se seriály s titulkami i s dabingem. Jděte tam, kde je komunita. Rada, která platila vždy. I díky tomu se může stránka Sleduju Filmy pochlubit vedle filmů i největší sbírkou online seriálů. Je jedno, zda jste zarytými fanoušky Hry o trůny, Jak jsem poznal vaši matku, nebo třeba klasiky Přátelé.

serialy

Stránka nabízí nepřeberné množství známějších i méně známých seriálů. Pokud se vám nechce seznamy proklikávat, využijte vyhledávání. Při vyhledávání se může stát, že seriál nenaleznete. Zkuste poté místo anglického názvu hledat český a určitě se zadaří.

serialy2

Stránky pořadů jsou rozděleny na informativní část, kde vedle hodnocení a informací o seriálu naleznete také informace o hercích apod. Co však hledejte, je oranžový blok se seznamem jednotlivých řad. Po kliknutí na obdélník s označením řady se zobrazí seznam epizod seriálu a poté už nezbývá nic jiného, než kliknutím na “Přehrát epizodu” přejít na na stránku, kde si stačí vybrat, který z vložených přehrávačů využijete.

serialy3

Výhodou webu je i fakt, že zde naleznete jednu epizodu na několika různých videoportálech. V praxi to tak znamená, že pokud dojde ke smazání některého z videí, stále si volbou jiného přehrávače můžete zvolit jiný stream a sledovat dále. Stejnou vlastností se může pochlubit přehlednější Bombuj.tv.

Česko je ráj, sledovat můžete online zdarma prakticky cokoliv

Jak jsme vás informovali v článku “Kam na filmy zdarma?“,  i zde platí, že sledování online seriálů v prohlížeči je v ČR naprosto legální a nemusíte se bát, že byste tím porušovali zákon. Není to skvělé? Zdarma se v ČR můžete podívat prakticky na cokoliv.Komentáře

Další články

Více v Videa, Virály
Roušky jako platidlo: Přineste do restaurace ručně šitou roušku, dostanete burger

Roušky jsou dočasně novým zlatem. Obrovská poptávka po rouškách a...

Zavřít