Kam na seriály online zdarma? Nejlepší stránky s celými sériemi

Online seriály lze v České republice sledovat zdarma. Stahovat si kompletní řady seriálů na disk je přežitek. Dnešním trendem je sledování přímo v prohlížeči a není se čemu divit. Snadno a rychle si můžete pustit cokoliv z obrovské videotéky, která by se vám ani na disk nemohla vejít. Kde seriály a pořady zdarma nalézt a jaké stránky jsou nejlepší?

Po zablokování oblíbeného SledujuSeriály jsme o jeden portál přišli. Stále je však na výběr. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší stránky, kde můžete seriály a celé série sledovat online. Jaké jsou nejlepší?

Rychlý vyhledávač seriálů

Napište do vyhledávacího řádku název seriálu, který chcete vidět. Vyhledávač prohledá trojici zmíněných stránek a nabídne nejlepší výsledek.
Zkuste třeba “Jak jsem poznal vaši matku” nebo “Hra o trůny“, “Přátelé” či “M*A*S*H” a stovky dalších.

Najserialy.to – spousta seriálů česky, slovensky i s titulkami. Navíc přehledně

Přehledný Slovenský portál nabízí stovky seriálů, které si podobně jako v předchozím případě můžeme pustit v různých verzích a různých prohlížečích. Výhodou je hezčí design stránek a přehlednější rozhraní celého portálu.

Na rozdíl od SledujuFilmy čeká na uživatel Najserialy.to méně reklam a méně klikání, než se dostanou k samotnému přehrávání seriálů. Dobře také funguje vyhledávání, které přehledně zobrazí stránku s jednotlivými seriály či konkrétními epizodami. Každý seriál má svou výchozí stránku, na které je přehledně vyobrazen přehled aktuálních epizod. Nechybí seriály, jako je Game of Thrones (Hra o trůny), TBBT (The big bang theory – teorie velkého třesku) či např. HIMYM (How i met your mother – Jak jsem poznal vaši matku).

Serialy.bombuj.tv (dříve Bombuj.eu) – skvěle fungující stránka s nejnovějšími seriály

Slováci jsou v online seriálech šikovní. Jak jinak si vysvětlit, že zrovna bombuj.tv, další slovenský projekt, patří mezi ty nejlepší. Web potěší minimem reklam, skvělým výběrem a dlouhým seznamem seriálů setříděných podle kategorií.

Vedle seriálů na Bombuj naleznete i filmy. Šikovné je zobrazování hodnocení z CSFD a celkově lze web pochválit za příjemný vzhled bez spousty reklam.

Serialy.SledujuFilmy.cz – filmový web plný seriálů

Jděte tam, kde je komunita. Rada, která platila vždy. I díky tomu se může stránka Sleduju Filmy pochlubit vedle filmů i největší sbírkou online seriálů. Je jedno, zda jste zarytými fanoušky Hry o trůny, How i met your mother, nebo třeba starých dobrých Přátel.

serialy

Stránka nabízí nepřeberné množství známějších i méně známých seriálů. Pokud se vám nechce seznamy proklikávat, využijte vyhledávání. Při vyhledávání se může stát, že seriál nenaleznete. Zkuste poté místo anglického názvu hledat český a určitě se zadaří.

serialy2

Stránky pořadů jsou rozděleny na informativní část, kde vedle hodnocení a informací o seriálu naleznete také informace o hercích apod. Co však hledejte, je oranžový blok se seznamem jednotlivých řad. Po kliknutí na obdélník s označením řady se zobrazí seznam epizod seriálu a poté už nezbývá nic jiného, než kliknutím na “Přehrát epizodu” přejít na na stránku, kde si stačí vybrat, který z vložených přehrávačů využijete.

serialy3

Výhodou webu je i fakt, že zde naleznete jednu epizodu na několika různých videoportálech. V praxi to tak znamená, že pokud dojde ke smazání některého z videí, stále si volbou jiného přehrávače můžete zvolit jiný stream a sledovat dále.

Česko je ráj, sledovat můžete online zdarma prakticky cokoliv

Jak jsme vás informovali v článku “Kam na filmy zdarma?“,  i zde platí, že sledování online seriálů v prohlížeči je v ČR naprosto legální a nemusíte se bát, že byste tím porušovali zákon. Není to skvělé? Zdarma se v ČR můžete podívat prakticky na cokoliv.
Komentáře

komentářů

Related Posts

Více v Videa, Virály
Děláte ze sebe staříky? Aplikace FaceAPP je hitem i strašákem. Jak funguje?

Aplikace na zestárnutí obličeje FaceAPP ukáže, jak by mohl vypadat...

Zavřít