Kde sledovat seriály online zdarma? Nejlepší stránky s celými sériemi

Kde sledovat seriály online? Seriály lze v České republice sledovat zdarma bez porušení zákona. Trendem je sledování v prohlížeči a není se čemu divit. Snadno a rychle si tak můžete pustit cokoliv z obrovské videotéky, která by se vám na disk počítače nemohla vejít. Kde seriály a pořady online nalézt a jaké stránky jsou pro sledování online nejlepší? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší stránky, kde můžete seriály a celé série sledovat online.

Funkční weby se seriály?

Po vypnutí streamovacích serverů na konci roku 2019 byla většina světových i českých stránek bez obsahu. Jedním z mála fungujících byl např. Bomboj.tv, který měl videa dostupná i z portálu Mixdrop.co, který nepřestal fungovat. Přepnout na funkční stream můžete na bombuj.tv kliknutím na tlačítka “CZ” či “EN + Tit” pod videem. Po najetí myší se zobrazí, o jaký stream jde. Nyní je situace o poznání lepší a seriálové weby opět bez problémů fungují.

Serialy.bombuj.tv (dříve Bombuj.eu) – povedená stránka s nejnovějšími seriály zdarma

Slováci jsou v online seriálech šikovní. Jak jinak si vysvětlit, že zrovna bombuj.tv, další slovenský projekt, patří mezi ty nejlepší. Web potěší minimem reklam, skvělým výběrem a dlouhým seznamem seriálů setříděných podle kategorií.

Vedle seriálů na Bombuj naleznete i filmy. Šikovné je zobrazování hodnocení z CSFD a celkově lze web pochválit za příjemný vzhled bez spousty reklam. Sledovat navíc můžete zcela bez omezení.

Kukaj.to: Seriály přehledně a s minimem reklam

Kukaj.to je dalším slovenským webem, kde se můžete zdarma podívat na obrovské množství seriálů i filmů. Stránky vypadají opravdu krásně a z místní nabídky si zaručeně každý vybere. Na rozdíl od ostatních webů, kde se zpravidla musíte proklikat záplavou reklam, na kukaj.to odkliknete v průměru jenom dvě a můžete sledovat své oblíbené postavy bez dalšího vyrušení. Tyto stránky můžeme vřele doporučit.

Prehrajto.cz nabízí snad úplně vše

Videa z prehrajto.cz můžete zdarma sledovat pouze do určité doby. Web vás nechá sledovat milované postavy poměrně dlouho zdarma, ale potom následuje výzva k platbě, která ovšem není nijak drastická. Velkou výhodou prehrajto je, že zde naleznete opravdu všecko. Filmy i seriály, jen musíte vědět, co hledáte. Bohužel zde neexistuje, tak jako na ostatních seriálových stránkách, přehled pořadů, které jsou na stránkách dostupné. Takže pokud si pamatujete, u které z epizod jste skončili, doporučujeme při hledání používat označení série a epizody seriálů.

Vyhledávač seriálů

Napište do vyhledávacího řádku níže název seriálu, který chcete vidět. Vyhledávač prohledá trojici nejlepších stránek a nabídne nejlepší výsledek.
Zkuste třeba “Jak jsem poznal vaši matku” nebo “Hra o trůny“, “Přátelé” či “M*A*S*H” a stovky dalších.

Najserialy.to nefunguje a končí: Konec sledování seriálů zdarma?

Po vypnutí serverů Openload, Verystream a dalších ke dni 31. října 2019 je většina na nich závislých webů bez obsahu. Jedním z takových je jeden z nejpopulárnějších seriálových webů v ČR a na Slovensku Najserialy.to. Problém se však týká prakticky všech stránek u nás i jinde po světě. Vydavatelé tak dosáhli svého a piráti budou muset hledat nové cesty, jak se k obsahu dostat. Jednou z alternativ je stále populární stahováná filmů a seriálů. Pomoci konec streamovacích služeb může především platformám jako je Netflix, Amazon Prime či HBO GO.

Netflix a HBO GO: Zaručeně funkční seriály online s předplatným

Pokud chcete mít dobrý pocit, že podporujete tvůrce, můžete seriály sledovat také oficiální cestou. A není to drahé. Největšími hráči jsou v tomto směru HBO a Netflix, kteří mají také nejzajímavější vlastní tvorbu z pohledu českého diváka. Oba zároveň nabízí rozsáhlé databáze seriálů a filmů z vlastní i cizí produkce.

Netflix v České republice vychází na 199 Kč měsíčně. Seriály a filmy pak můžete nejen sledovat, ale i stahovat na později.

  • Při registraci získáte měsíc zcela zdarma.
  • Mezi populární seriály patří Stranger Things či Punisher.

HBO GO je levnější a vychází na 129 Kč měsíčně. Podobně jako Netflix si můžete v aplikaci video stáhnout pro sledování offline. 

  • 1. měsíc předplatného služby dostanete zcela zdarma.
  • Mezi populární seriály z produkce HBO patří Game of Thrones, Sedmilhářky či Černobyl.

Najserialy.to – spousta seriálů česky, slovensky i anglicky s titulkami

Přehledný Slovenský portál Najserialy.to nabízí stovky seriálů, které si podobně jako v předchozím případě můžeme pustit v různých verzích a různých prohlížečích. Výhodou je hezčí design stránek a přehlednější rozhraní celého portálu.

Na rozdíl od SledujuFilmy čeká na uživatele Najserialy.to méně reklam a méně klikání, než se dostanou k samotnému přehrávání seriálů. Dobře také funguje vyhledávání, které přehledně zobrazí stránku s jednotlivými seriály či konkrétními epizodami.

Každý seriál má svou stránku, na které je přehledně vyobrazen přehled řad a aktuálních epizod. Nechybí seriály, jako je Game of Thrones (Hra o trůny), TBBT (The big bang theory – Teorie velkého třesku) či např. HIMYM (How i met your mother – Jak jsem poznal vaši matku).

Serialy.SledujuFilmy.cz – filmový web plný seriálů

Populární česká stránka Serialy.SledujuFilmy.cz se seriály s titulkami i s dabingem. Jděte tam, kde je komunita. Rada, která platila vždy. I díky tomu se může stránka Sleduju Filmy pochlubit vedle filmů i největší sbírkou online seriálů. Je jedno, zda jste zarytými fanoušky Hry o trůny, Jak jsem poznal vaši matku, nebo třeba klasiky Přátelé.

serialy

Stránka nabízí nepřeberné množství známějších i méně známých seriálů. Pokud se vám nechce seznamy proklikávat, využijte vyhledávání. Při vyhledávání se může stát, že seriál nenaleznete. Zkuste poté místo anglického názvu hledat český a určitě se zadaří.

serialy2

Stránky pořadů jsou rozděleny na informativní část, kde vedle hodnocení a informací o seriálu naleznete také informace o hercích apod. Co však hledejte, je oranžový blok se seznamem jednotlivých řad. Po kliknutí na obdélník s označením řady se zobrazí seznam epizod seriálu a poté už nezbývá nic jiného, než kliknutím na “Přehrát epizodu” přejít na na stránku, kde si stačí vybrat, který z vložených přehrávačů využijete.

Výhodou webu je i fakt, že zde naleznete jednu epizodu na několika různých videoportálech. V praxi to tak znamená, že pokud dojde ke smazání některého z videí, stále si volbou jiného přehrávače můžete zvolit jiný stream a sledovat dále. Stejnou vlastností se může pochlubit přehlednější Bombuj.tv.

V Česku můžete online sledovat zdarma prakticky cokoliv

Jak jsme vás informovali v článku „Kam na filmy zdarma?“,  i zde platí, že sledování online seriálů v prohlížeči je v ČR legální a nemusíte se bát, že byste tím porušovali zákon. Zdarma se v ČR můžete podívat prakticky na cokoliv.

Přečtěte si také