Kam na seriály online zdarma? Nejlepší stránky s celými sériemi

Stahovat si kompletní řady seriálů na disk je přežitek. Dnešním trendem je sledování přímo v prohlížeči a není se čemu divit. Snadno a rychle si můžete pustit cokoliv z obrovské videotéky, která by se vám ani na disk nemohla vejít. Kde ale seriály a pořady zdarma lze nalézt? Po zablokování oblíbeného SledujuSeriály jsme o jeden portál přišli. Stále je však na výběr. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší stránky, kde můžete vše sledovat online.

Serialy.SledujuFilmy.cz – filmový web plný seriálů

Jděte tam, kde je komunita. Rada, která platila vždy. I díky tomu se může stránka Sleduju Filmy pochlubit vedle filmů i největší sbírkou online seriálů. Je jedno, zda jste zarytými fanoušky Hry o trůny, How i met your mother, nebo třeba starých dobrých Přátel.

serialy

Stránka nabízí nepřeberné množství známějších i méně známých seriálů. Pokud se vám nechce seznamy proklikávat, využijte vyhledávání. Při vyhledávání se může stát, že seriál nenaleznete. Zkuste poté místo anglického názvu hledat český a určitě se zadaří.

serialy2

Stránky pořadů jsou rozděleny na informativní část, kde vedle hodnocení a informací o seriálu naleznete také informace o hercích apod. Co však hledejte, je oranžový blok se seznamem jednotlivých řad. Po kliknutí na obdélník s označením řady se zobrazí seznam epizod seriálu a poté už nezbývá nic jiného, než kliknutím na “Přehrát epizodu” přejít na na stránku, kde si stačí vybrat, který z vložených přehrávačů využijete.

serialy3

Výhodou webu je i fakt, že zde naleznete jednu epizodu na několika různých videoportálech. V praxi to tak znamená, že pokud dojde ke smazání některého z videí, stále si volbou jiného přehrávače můžete zvolit jiný stream a sledovat dále.

Serialdog.eu – spousta seriálů česky, slovensky i s titulkami

Filmy a seriály online zadarmo, přesně tak prezentuje oficiální Facebooková stránka web Serialdog.cz. Přehledný Slovenský portál nabízí více jak 400 seriálů, které si podobně jako v předchozím případě můžeme pustit v různých verzích a různých prohlížečích.
serialdog

Na rozdíl od SledujuFilmy čeká na uživatel Serialdog.eu méně reklam a méně klikání, než se dostanou k samotnému přehrávání seriálů. Horší je však vyhledávání, které je poměrně nepřehledné a nedostane vás na stránku seriálu s výběrem epizod, ale spíše na konkrétní epizody. I tak se jedná o důstojnou konkurenci a pokud by měl první seriálový web výpadek, hned víte kam vyrazit.

Serialy.bombuj.eu – skvěle fungující stránka s nejnovějšími seriály

Slováci jsou v online seriálech šikovní. Jak jinak si vysvětlit, že zrovna bombuj.eu, další slovenský projekt, patří mezi ty nejlepší. Web potěší minimem reklam, skvělým výběrem a dlouhým seznamem seriálů setříděných podle kategorií.

Vedle seriálů na Bombuj naleznete i filmy. Šikovné je zobrazování hodnocení z CSFD a celkově lze web pochválit za příjemný vzhled bez spousty reklam.

Česko je ráj, sledovat můžete online zdarma prakticky cokoliv

Jak jsme vás informovali v článku “Kam na filmy zdarma?“,  i zde platí, že sledování online seriálů v prohlížeči je v ČR naprosto legální a nemusíte se bát, že byste tím porušovali zákon. Není to skvělé? Zdarma se v ČR můžete podívat prakticky na cokoliv.
 • Komentáře

  komentářů

  Related Posts

  Více v Videa, Virály
  První trailer Avengers: Endgame je tu. Fanoušci se mají na co těšit

  Očekávané pokračování Avengers: Infinity War bylo až doposud zahaleno tajemstvím. První...

  Zavřít