Kam na filmy zdarma? Nejlepší stránky pro sledování v prohlížeči

Nechcete si filmy stahovat do svého počítače a bohatě by vám postačilo se na ně jednou podívat? Máme pro vás řešení. Stačí navštívit portály, na nichž jsou rozsáhlé databáze filmů online ke zhlédnutí a ještě k tomu zdarma.

Potřebujete jen internetový prohlížeč a máte k dispozici bezplatnou videopůjčovnu s obrovským výběrem.

SledujuFilmy.cz – nejlepší a největší web s online filmy

Na webu SledujuFilmy naleznete širokou databázi českých i zahraničních filmů, kterou její tvůrci neustále rozšiřují. Stránky umožňují vyhledávání, ale také třídění filmů podle žánrů či roku natočení. Nechybí ani staré dobré hodnocení z CSFD, tedy největší československé databáze, kde mohou uživatelé snímky hodnotit.
sledujufilmy

Výhodou je, že u většiny filmů je možné zvolit několik různých streamů, odkud chcete daný film přehrát. V praxi to znamená, že je často na výběr film s titulky i dabingem.

Co nabízí:

 • Spoustu filmů
 • Možnosti třídění
 • Vyhledávání
 • Nabídka několika variant daného filmu
 • Hodnocení z CSFD

SledujuFilmy.cz si odnáší hodnocení TIP REDAKCE VIRALSVET.CZ

PlayFilm.cz – populární a přehledný

PlayFilm.cz patří i podle své facebookové základny fanoušků k nejpopulárnějším serverům s filmy u nás. Výhodou je skvělá přehlednost, minimum reklam a odkaz na CSFD hodnocení. Bohužel však chybí možnost alternativních streamů.

playfilm

Co nabízí:

 • Spousta filmů
 • Vyhledávání
 • Přehlednost
 • Minimum reklam

TopFilm.sk – přehledně a bez otravných reklam

Slovenská stránka, na níž však nechybí české filmy či filmy s českými titulkami. V případě, že některý z českých zrovna nebude fungovat, se jedná o zajímavou alternativu. Výhodou je přehlednost a především minimum reklam na stránkách. Nám se třeba nezobrazila žádná. Chvályhodné. Nechybí třídění podle žánrů a roku natočení.

topfilm

Co nabízí:

 • Minimum reklam
 • Přehlednost

Podobných webových stránek je spousta, ale málokteré dosahují kvalit zmíněné trojice. Máte další tipy? Podělte se o ně v diskuzi!

Je to legální? Ano, je!

Pokud se bojíte, že sledováním filmů či seriálů porušujete zákon, tak již nemusíte. Podle českých zákonů neporušuje zákony divák, ale ten, kdo obsah na internet umístil. Seriály jsou na stránkách zmíněných výše vloženy podobně jako streamy videí z YouTube.

Pokud tedy budete sledovat seriály online, nebo je dokonce stahovat, je vše v pořádku. Pozor však na stahování tzv. torrentů – při jejich stahování film rovnou sdílíte automaticky dalším uživatelům a tím pádem jste také šiřitelem. Torrentům se tedy raději vyhněte.

Vysvětlivka: Streamem zde chápeme video vložené do stránky, které je hostováno na některém z velkých videoserverů. Tvůrci stránek tak nemusí mít seriály uložené u sebe na serveru, což jim pomáhá vyhnout se problémům se zákonem.

banner2
 • Komentáře

  komentářů

  Related Posts

  Více v Videa, Virály
  Nejočekávanější film příštího roku? Detektiv Pikachu

  Rok 2019 přináší velká filmová očekávání. Snad již v první...

  Zavřít