Čím si udělat radost během depresivních zimních dnů?

Nepatříte zrovna mezi milovníky zimního období, trápí vás teploty pod nulou a minimum denního světla? Na to máme snadnou pomoc – hýčkejte se a potěšte své srdce něčím pěkným. A co by vám mohlo vykouzlit úsměv na rtech?

Kvalitní strava

Opravdu platí heslo jste to, co jíte“. Kvalitní a zdravá strava blahodárně působí na psychiku, a navíc vám pomůže udržet si skvěle vypadající postavu. Udělejte si například s přítelem či kamarády večer, kdy si společně uvaříte něco dobrého k snědku a namícháte nějaký ten alko i nealko drink. Nebo čas od času navštivte oblíbený podnik a dopřejte svému žaludku kvalitní pokrm a své psychice radost z milého zážitku.

Pravidelný relax

Nezapomínejte na odpočinek. Pokud jste během zimních dnů unavení a vyčerpaní, udělejte si na sebe čas a nebuďte na sebe zbytečně přísní. Zajděte si na jógu, do sauny nebo na masáž. Odpočívat můžete i doma – objednejte si jídlo a pusťte si oblíbený film nebo si dejte masku a sklenku vína, zatímco jste naložení ve vaně. Zkrátka, udělejte si to pěkné. 🙂

Oblečení či šperk

Nebojte se trošičku utrácet a pořiďte si něco pěkného na sebe. Vytáhněte kamarády a běžte vybírat společně. Projděte si obchody s oblečením a spodním prádlem či se šperky, zajděte si do knihkupectví a nakonec si dejte dobrou kávu nebo večeři. A pokud jste fanoušci kosmetiky, rozhodně vás rozveselí následující tip.

Kosmetický adventní kalendář

Kosmetický adventní kalendář pořídíte jak v dámské, tak pánské verzi. Ukrývá se v něm dekorativní i pečovací kosmetika v minibaleních. Před Vánoci vám otevírání okének tohoto kalendáře rozhodně zvedne náladu. Každý den na vás totiž čeká malé beauty překvapení. A co v kalendáři můžete najít? Pro muže například přípravky k pěstění vousů, dámy překvapí krémy, séra, tužky na obočí i na rty, miniatury parfémů nebo třeba masážní váleček.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také