První trailer Avengers: Endgame je tu. Fanoušci se mají na co těšit

Očekávané pokračování Avengers: Infinity War bylo až doposud zahaleno tajemstvím. První trailer je však překvapivě vydatný a fanoušci se mají na co těšit.

Avengers: Endgame bude zásadním rozuzlením populární série z produkce studia Marvel. Poté, co v minulém díle polovina života ve vesmíru zmizela, se snaží zbylí hrdinové vrátit vše do původního stavu. A úkol je čeká přetěžký.

Zbylo jen několik hrdinů, naštěstí však těch hlavních. Zůstali Iron Man, Captain America, Thor, Hulk a Black Widow společně s několika dalšími hrdiny. Napjatá atmosféra traileru by se dala krájet. Robert Downey Jr. (Tony Stark) zůstal uprostřed pustého vesmíru, Kapitán s Black Widow se snaží dát dohromady zbytky sil a Thanos pověsil brnění na hřebík v domění, že mu již nic nehrozí. 

Premiéra filmu Avengers: Endgame v českých kinech je naplánováva na 25. dubna 2019.

Co bude po Avengers 4?

Co je jisté, že po natočení Avengers 4 končí smlouvy hercům Chrisi Evansovi (Captain America) a Chrisi Hemsworthovi (Thor). Evans prohlásil, že s koncem smlouvy opravdu v roli Captaina Ameriky končí a je pravděpodobné, že už nebudeme dále vídat ani samotného správňáka Americu. Naopak Hemsworth se nechal slyšet, že by v roli Thora rád pokračoval a tudíž by i rád smlouvu prodloužil. Pravděpodobný je i konec Roberta Downey Jr. a jeho Iron Mana.

Přečtěte si také