Hra o trůny už za měsíc přinese strhující příběh: Co ukazuje nový trailer?

Game of Thrones jsou nejočekávanějším seriálem letošního roku. První díl poslední série jde do vysílání již téměř za měsíc, konkrétně 14. dubna. Co ukázal nejnovější trailer?

Miliony fanoušků po celém světě napjatě čekají na vyvrcholení seriálu Hra o trůny. Seriál se již dávno odklonil od knižní předlohy George R. R. Martina a na další knihy se čeká. Kromě herců a tvůrců seriálu tak nikdo netuší, jaký bude konec.

Nejnovější trailer vyšel teprve před hodinou a je zatím nejsdílejší ze všech vydaných trailerů k nové sérii. Trailer ukazuje blížící se velkou bitvu, která zasáhne všechny ze Sedmi královstvích kontinentu Západozemí. John Snow a Daenerys se s draky připravují na bitvu proti mrtvým a spolu s nimi armády sjednocené kolem Zimohradu.

Konspirací je plný internet a očekávat lze přinejmenším epickou závěrečnou bitvu a dokonce i živého Tormunda, jak si všimnuli někteří fanoušci. Uděje se mnohé a jedním si po vzoru předchozích sérií můžeme být jistí – některá z hlavních a oblíbených postav zaručeně zemře…

Přečtěte si také