Fízlárna od Streamu si střílí z policie i Dominika Haška

Internetový seriál Fízlárna přišel na obrazovky televizorů i počítačů 18. dubna. Televize Stream.cz si v něm bere na paškál policii, homosexuály, Pražáky i Moraváky. V posledním díle si tvůrci neodpustili ani trefnou narážku na Dominika Haška a jeho drink Smarty.

To nejhorší co jste si mohli myslet o policistech v podobě humoristického seriálu. Tak nějak by se dala popsat Fízlárna od Stream.cz. Herec Dan Dittrich je skvělým ztvárněním moravského policisty Kyselky, který se rozhodl změnit působiště a přestěhoval se do hlavního města. Společně s kolegy vládnou pražské služebně v Holešovicích a nic jim není svaté.

Pokud jste seriál ještě neviděli, určitě si pusťte vydané epizody na Streamu. Jedná se o takový malý návrat k jednoduchému humoru, který funguje, pokud budete vše budete brát s velkou nadsázkou. Poslední epizoda s názvem Čára přináší vedle humoru ve stylu TeleTele skvělou parodii na marketingovou školu Dominika Haška.

Internetová televize se čím dál více zaměřuje na vlastní seriálovou tvorbu. Vedle humoristické Fízlárny, která je spíše počinem do počtu, je zde přesný opak v podobě temné Pěstírny, která vás pohltí do depresivní atmosféry pěstitelského doupěte. Pěstírna patří mezi to nejlepší, co jsme na v TV i na internetu za dlouhou dobu mohli spatřit.

Přečtěte si také