HONOR hledá talentované umělce, ocení je miliony

Výrobce mobilních telefonů a elektroniky hledá talentované umělce, mezi které rozdělí nemalé finanční obnosy. Přihlásit se mohou i jednotlivci z České republiky a Slovenska. V porotě zasedne mj. hlavní designér maskota zimních olympijských her v Pekingu.

Globální umělecká soutěž HONOR Talents Awards 2022 odstartovala a otevírá přihlášky i pro zájemce z České republiky. Soutěžit s kreativními návrhy a vlastními designy můžete v řadě kategorií kreativních návrhů pro mobilní telefony, chytré hodinky, zapojení virtuální reality a dalších. Nebo jen pošlete svůj kreativní koncept. Hrajte se o peněžité odměny v celkové výši až 116 000 EUR. Ale pozor, přihlášky se uzavírají 7. října 2022.

Soutěží se v řadě kategorií. Foto: Se souhlasem HONOR

Úžasná příležitost pro začínající nadějné umělce po celém světě. Mezinárodní umělecká soutěž HONOR Talents je skvělá šance pro propojení umělecký talentů a technologií,“ uvedl George Zhao, CEO HONOR Device Co, Ltd. „Od uživatelského zážitku z produktu až po průmyslový design, nové nápady mladých talentů nám dávají nový vzhled na potřeby zákazníků po celém světě.

Za dva úspěšné ročníky od roku 2020 se přihlásilo už přes 6 000 nadějných umělců z více než 40 zemí v různých kategoriích. Výherci loňského ročníku byli součástí významných uměleckých výstav.

Porotu tvoří skuteční profesionálové

HONOR pozval světově uznávané umělce a experty v oboru, aby převzali roli poroty pro letošní ročník HONOR Talents Awards 2022. V porotě tak najdete profesora Cao Xue, hlavního designéra maskota zimních olympijských her v Pekingu, Bing Dwena; profesora Ma Junchenga z Ústřední akademie výtvarných umění v Číně, který je zároveň děkanem školy městského designu; umělce a průkopníka v oblasti rozšířené reality Yunuen Esparza; Cedrica Kiefer, spoluzakladatele a kreativního vedoucího slavného digitálního uměleckého studia Onformative; mezinárodně uznávaného umělce profesora Xiao Hui Wanga nebo profesora Yuan Youmin z Čínské akademie umění, který navrhl logo summitu G20 v Chang-čou.

Porotu tvoří známé osobnosti designu. Foto: Se souhlasem HONOR

Nové kategorie a atraktivní odměny

HONOR Talents Awards 2022 se otevírá celkem se šesti hlavními kategoriemi a dvěma podkategoriemi přes návrhy na tapety telefonů, tapety skládacích telefonů, hodinek nebo designu bez omezení. Nově se můžete také přihlásit s projektem se zapojením virtuální reality.

Ve hře je celkem 77 peněžitých odměn a možnost uvedení vizuálu přímo na produktech HONOR. Hlavní vítěz soutěže si odnese výhru v přepočtu 11 000 EUR. Přihlásit se do soutěže můžete na oficiálních stránkách HONOR CZ/SK.

Zdroj: HONOR

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také