EETerminátor: Den vyúčtování 2020. Vtipné video si střílí z Babiše a Zemana

Babiš skrze manipulace a podvody získává stále větší vliv. Společně s jeho přisluhovačem Milošem Zemanem rozvrací Českou Republiku a jsou vzorem pokleslé morálky. Co ale s tím? Naštěstí je zde čerstvý milionář Bohuš, kterého před zlem chrání Arnold Schwarzenegger. Tvůrci virálních videí Michal Orsava a Michaela Lovecká přichází s novým zábavným videem reagujícím na dění v ČR. 

Michal Orsava a Michaela Lovecká známí díky předchozím počinům v čele s Harry Potterem a Kamenem Mudrců či Sám doma s Donaldem Trumpem. Kreativní počin videokouzelníků, jak si rádi říkají, si tentokrát bere na paškál Andreje Babiše a snaží se zábavnou formou upozornit na problémy České Republiky.

Hlavním hrdinou je zde Bolek Polívka, tedy Bohuš z Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Ten je připraven zlým Babišem o všechny své peníze a tak jej přichází zachránit Arnold Schwarzenegger z Terminátora. Zní to šíleně, ale ve výsledku všechno dává perfektní smysl.

Čekat můžete Zemanovu kouzelnou hůlku, která se tentokrát změnila ve smrtící zbraň, zmrtvýchvstání Andreje Babiše měnícího se v EETerminátora a spoustu dalšího. Bude z EEETerminátora další virál? To se nechme překvapit. 

Přečtěte si také