Virál: Video Návrat do budoucnosti České republiky baví internet

Katastrofa se na Českou republiku žene ze všech stran už dlouhá leta a nic neneasvědčuje konci. Naštěstí však existují hridnové, kteří se nebojí zasáhout a klidně kvůlu tomu cestovat časem. Márty s Doktorem z filmu Návrat do budoucnosti v novém klipu z produkce Michala Orsavy zachraňují naší vlast a napravují chyby minulých i současných vlád.

Narážkami je klip doslova prosáklý, pusťte si jej tedy ideálně hned několikrát. Například scéna, kdy si Marty čte noviny s děsivými informacemi o dění v ČR, při pozastavení nabídne několik skrytých odkazů. Můžete si tak všimnout, že znovu! vyhořelo Národní divadlo, Miloslav Rozner se stal prezidentem a stát prodal sochu Svatého Václava.  A to je jen malý zlomek toho, co by se v budoucnosti vyvěštěné cikánkou Jolandou mohlo stát.

Jak píší tvůrci: “Doba temna se jako věčný prach usadila na povrchu České republiky a proměnila ji k nepoznání! To je ovšem idealní čas pro návrat do budoucnosti! Podaří se Mártymu a Doktorovi za pomoci legendárního Deloreanu, mobilnímu stroji času, promíchat karty osudu a vyložit naší vlasti pozitivní budoucnost? Je ještě možno vrátit naší zemi lesk a slávu?”

Přečtěte si také