Do školy s novým tabletem? HONOR Pad X9 je levný a výkonný

Globální technologická značka HONOR uvádí do prodeje na českém trhu nový tablet HONOR Pad X9, který v červenci představila v Paříži. Novinka se může pochlubit působivým 11,5palcovým displejem HONOR FullView Display, audiosystémem se šesti reproduktory s technologií ladění zvuku HONOR Histen a interním úložištěm o kapacitě až 128 GB. Tablet HONOR Pad X9 díky řadě chytrých funkcí a elegantnímu vzhledu nabízí skvělý požitek ze zábavy i vzdělávání.

Nejlepší displej ve své třídě vám dopřeje pohlcující zážitek

HONOR Pad X9 je vybaven 11,5palcovým displejem HONOR FullView, který podporuje rozlišení 2000 × 1200 pixelů, 1,07 miliardy barev a 100% barevný prostor s RGB. Displej má k čelní ploše výjimečný poměr 86 % a zobrazuje úchvatné detaily a realistické barvy, které pozvedají zábavu na zcela novou úroveň.

Díky nastavitelné obnovovací frekvenci až 120 Hz nabízí HONOR Pad X9 uživatelům ve vybraných aplikacích plynulý obraz a také úspornější režim baterie při méně náročných činnostech, jako je například čtení elektronických knih. Uživatelskou zkušenost zvyšují také vestavěné technologie, díky kterým se obnovovací frekvence dokáže automaticky a chytře měnit v závislosti na situaci.

Foto: Se souhlasem HONOR

HONOR Pad X9 odráží závazek společnosti HONOR přizpůsobovat své technologie co nejvíce lidským potřebám a je vybaven špičkovými funkcemi pro pohodlí očí. Součástí displeje je funkce Dynamic Dimming, která simuluje aktivitu ciliárního svalu a zajišťuje uživatelům konzistentní kvalitu obrazu.

Tablet je vybaven také technologií HONOR Circadian Night Display, která automaticky upraví displej do teplejších barev, čímž se sníží množství modrého světla a zajistí vylučování melatoninu z těla pro zlepšení kvality spánku uživatelů.

Neuvěřitelný zvukový zážitek díky výkonnému audiosystému

Nový HONOR Pad X9 nabízí výjimečný zvukový zážitek díky šestici reproduktorů, které šíří zvuk do více směrů. Vyšší úroveň hlasitosti a hlubší, bohatší basy pak zajistí uživatelům plnohodnotné stereofonní efekty kdykoli a kdekoli se rozhodnou. Díky podpoře technologie HONOR Histen přináší HONOR Pad X9 živý a dynamický 360° zvuk, který ještě více obohatí zážitek z poslechu.  Spodní reproduktory slouží k lepšímu odrážení zvuku v místnosti a vytvoření přesvědčivějšího prostorového efektu. Technologie Vocal Enhancement reproduktoru HONOR Pad X9 navíc inteligentně rozlišuje lidský hlas, čímž zvýrazňuje vokály a vytváří přesnější lokalizaci zvuku. Díky tomu zní například virtuální výuka jasněji a poutavěji a HONOR Pad X9 se tak stává skvělým nástrojem pro všechny studenty.

Skvělá uživatelská zkušenost díky vylepšenému hardwaru

S 4GB pamětí a velkým interním úložištěm o kapacitě 128 GB zvládne HONOR Pad X9 uchovat 26 880 fotografií, 10 752 písniček nebo 430 HD videí, čímž poskytuje uživatelům dostatek místa pro všechny jejich multimediální soubory. Výkonný procesor Qualcomm Snapdragon® 685 4G 6nm, který plně využívá paměť, zaručuje plynulou grafiku a rychlou odezvu, což uživatelům umožňuje snadno spravovat i ty nejnáročnější úkoly.

Maximální výkon hardwaru obstará operační systém HONOR OS Turbo X a grafický procesor GPU Turbo X, které zajišťují bezproblémovou spolupráci hardwaru a softwaru, čímž zvyšují plynulost chodu, odolnost proti stárnutí a snižují spotřebu baterie. Systém nabízí neuvěřitelně vysokou snímkovou rychlost, síťovou konektivitu a nízkou latenci, přičemž stále splňuje požadavky uživatelů na plynulou grafiku.

HONOR Pad X9 je vybaven 7250 mAh baterií s dlouhou výdrží pro celodenní připojení a podporuje až 13 hodin streamování videa a 12 hodin poslechu hudby, což je ideální pro každého, kdo potřebuje lepší výdrž baterie pro ještě lepší zážitek ze zábavy.

Elegantní vzhled, chytrá řešení

Design dual-mirror a dual-ring tabletu HONOR Pad X9 doplňuje pevné kontury odolného těla a dodává novince stylový tvar. Tablet má tloušťku pouhých 6,9 mm a váží pouze 495 g, což poskytuje uživatelům maximální přenosnost při cestách.

HONOR Pad X9 je vybaven nejnovějším operačním systémem Android 13 s nadstavbou MagicOS 7.1, který nabízí řadu aktualizovaných a personalizovaných funkcí. Tento špičkový operační systém poskytuje uživatelům ještě lepší zážitek než kdy dříve.

Díky funkci HONOR Connect mohou uživatelé používat více zařízení HONOR najednou, zobrazovat oznámení a přenášet soubory mezi zařízeními na jedné obrazovce. Velká obrazovka a vysoké rozlišení tabletu také poskytují větší možnosti multitaskingu prostřednictvím APP Multiplier, což jsou dvě vestavěné funkce systému MagicOS, které umožňují zobrazení na rozdělené obrazovce.

Novinka nabízí zajímavý poměr cena/výkon. Foto: Se souhlasem HONOR

Díky podpoře služby Google Kids Space nabízí tablet HONOR Pad X9 dětem možnost objevovat, tvořit a učit se pomocí kurátorů bezpečného obsahu poutavým způsobem.

Uživatelé mohou pomocí aplikace Family Link spravovat obsah, který si lze prohlížet, a nastavit limity času stráveného u obrazovky ve chvílích, kdy si jejich děti hrají s tabletem.

Cena a dostupnost

HONOR Pad X9 je k dispozici v barvě Space Grey ve verzi s Wi-Fi za doporučenou maloobchodní cenu 5 490 Kč. Pokud tablet zakoupíte v období do 27. 8., získáte slevový kód ve výši 700 Kč.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také