Hlavní technické inovace, které posouvají online kasina

Online hazardní průmysl je jedním z oboru, který jako z mála dokáže nejen držet krok s rozvojem moderních technologií, ale často mu napomáhá a přikyvuje. Na moderních internetových portálech s nabídkou hazardních her je dnes možné najít funkce a technologie, které posouvají nejen oblíbenost, ale také dostupnost a zajímavost těchto herních portálů.  Podívejme se na některé moderní technologie, které dělají z online herního prostředí moderní a inovativní místo. 

Živé přenosy 

Jedním z nejoblíbenějších režimu na online kasinech současnosti je režim tzv. živých kasin. Kvalita a dostupnost živého přenosu a rychlosti internetového připojení, ale také jeho rozšířenosti Díky globalizaci a cenové dostupnosti dělá z živých her dnes již běžně dostupnou záležitost. Tento režim je unikátem díky tomu, že kombinuje dostupnost a pohodlnost internetového kasina atmosférou a adrenalinem skutečného kamenného kasina nebo herny.

Mnohá nejoblíbenější česká kasina dnes poskytují možnost vkládat sportovní sázky na události v živém přenosu. Díky tomuto fenoménu se však pomalu dostává do povědomí také aspekt živého kasina. Principem takzvaných live her  je to, že probíhají v reálném čase a to za doprovodu profesionálních krupiérů, kteří se nachází ve speciálním studiu od vybraného poskytovatele, typickým poskytovatelem těchto her jsou například Evolution Gaming nebo Pragmatic Play. 

Virtuální realita 

Dostat se ze skutečné reality do té virtuální je dnes mnohem dostupnější zejména pro vybrané konzole. Tato moderní technologická inovace se však dnes dostává také do prostředí online hazardních her a to díky možnosti využívat VR headset pro vstup do virtuálního kasina. Hráči tak mají možnost například přisednout k pokerovému stolu nebo k hracímu automatu a roztočit jeho válce v mnohem více interaktivnějším přístupu a to aktivací všech vjemů díky virtuální realitě, která hráče přenese z pohodlí vlastního domova do virtuální reality online kasina.

Ačkoliv je virtuální realita v současné době dostupná pouze na několika vybraných kasinech, mnohé inovace v tomto oboru, ale také  postupně lepší cenová dostupnost této technologie, jsou zajímavým příslibem do budoucnosti

Megaways sloty 

Na online kasinech existuje celá řada různých druhů dostupných her, a to zejména v podkategorii hracích automatů. Je zde možné najít například klasické automaty napodobující sloty známé z tradičních heren nebo video sloty, které disponují různorodou a hravou animací.  Mnohé z těchto hracích automatů jsou omezené na specifický počet výherních řad, to však neplatí pro tzv. megaways. Tyto hrací automaty se mohou rozšířit až do několika nejen desítek, ale také stovek výherních linii, pomocí kterých je možné dojít k maximální výhře, která navíc může být umocněna dalšími moderními bonusy. Megaways jsou dnes zcela běžné na českých, ale také zahraničních kasinech. 

Kombinovaná kasina 

Díky využívání cloudové technologie a dalších moderních prvků, včetně lepší škálovatelnosti a rychlosti přenosů mezi servery je možné kombinovat jednotlivé hazardní aspekty do jednoho portálu. Místo několika registrací na několika portálech je tak možné vybrat si své preferované kasino a zkombinovat to tak já se sportovními sázkami, loterijními hrami nebo živým přenosem ať už utkání nebo her, pohodlně na jednom místě. Tento typ kombinovaných kasin je zcela běžným druhém herních portálu dostupných v České republice. 

Umělá inteligence 

Posledním a dnes často skloňovaným bodem je umělá inteligence. Poslední roky a zejména posledních pár měsíců ukazují obrovský pokrok umělé inteligence, která dnes proniká do všech oborů od  kreativního psaní, přes umění, design, módu až po právě herní průmysl do kterého proniká postupně a jeho aspekty mohou být využívány nejen pro vysokou míru férovosti a bezpečnosti, ale také různorodější dostupností her.

Umělá inteligence mění mnohá odvětví. Foto: Unsplash

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také