Bombuj.eu nefunguje, seriálová stránka se přesunula na Bombuj.tv a teď na Bombuj.si

Bombuj, jedna z nejoblíbenějších stránek s online seriály, se znenadání rozhodla změnit adresu stránky a starou doménu zcela opustila. Rozhodli se k tomuto kroku tvůrci kvůli porušování autorských práv?

Proč nejde bombuj? Stránka funguje, jen na nové adrese

Bombuj error (chybovou hlášku) na původní adrese Bombuj.eu neřeší a jelikož nedochází k automatickému přesměrování, spousta uživatelů zbytečně odchází s nepořízenou. Je to škoda, neboť jde o pravděpodobně nejlepší stránku pro sledování online v České republice a na Slovensku. 

Dobrou zprávou je, že Bombuj.eu stále funguje a pouze se přesunulo na Bombuj.tv. To se v červnu 2021 opět změnilo a nyní se stránka jmenuje Bombuj.si.

Pokud vám Bombuj nefunguje, koukněte na naše tipy na nejlepší stránky s online filmy a seriály zdarma.

Bombuj.si dál nabízí filmy zdarma

Slovenská stránky Bombuj na původní doméně nefunguje od konce jara 2019. Důvody provozovatelé stránky nezveřejnily. Dá se ale předpokládat, že kvůli hrozbě soudního sporu raději došlo k opuštění domény .EU a .TV. Bombuj nově nabízí seriály a filmy online na adrese s koncovkou .SI. 

Nutno podotknout, že Bombuj patří k naprosté špičce mezi stránkami s online filmy a seriály zdarma. I proto dostalo v dvojici našich přehledových článků hodnocení “tip redakce”.

Přečtěte si také