Policie zveřejnila záběry zloděje piva: “Je to Ross z Přátel!” Baví se internet

Britská policie vyhlásila pátrání po zloději, který kradl v obchodu s alkoholem. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nevypadal jako herec David Shwimmer, kterého mnozí znají jako Rosse Gellera ze seriálu Přátelé. Díky hercově reakci na sociálních sítích se nyní baví celý internet, co udělal?

Strážníci z Blackpoolu sdíleli na Twitteru záznam z bezpečnostní kamery, na kterém muž krade krabici piva. Jenže, jak si brzy komunita sociální sítě všimla, až nápadně je podobný herci Davidu Schwimmerovi. Známý vtipálek reagoval na narážky uživatelů krátkým videem, ke kterému přidal popisek “Strážníci, já to nebyl”. 

Na videu Ross Geller z Přátel krade krabici piv v jiném obchodu s alkoholem, konkrétně v New Yorku. “Jak vidíte, byl jsem v tu dobu v New Yorku. Na videu se herec pohybuje přesně jako zloděj ze zveřejněného videa. Příspěvek se stal doslova virálním a může se pochlubit stovkami tisíc sdílení a miliony zhlédnutí.

Pro původního pachatele to znamená nemilou zprávu. Šance na jeho dopadení je totiž mnohem větší, než kdyby herci podobný nebyl.
 • Komentáře

  komentářů

  Related Posts

  Více v Legendární, Videa
  Když je kameraman doslova zvíře, ukradené kamery vydaly svědectví

  Možná už jste se někdy zamýšleli nad tím, jaké je...

  Zavřít