Nový trailer na Star Wars 9: Vrátí se Darth Sidius?

Již tento prosinec se dočkáme vyvrcholení Disneyho Star Wars. Epizoda 9 nese podtitul Rise of Skywalker a studio Disney o víkendu na výstavě D23 představilo nový, v pořadí druhý, trailer na jeden z nejočekávanějších snímků roku.

Zatímco první trailer na epizodu 9 nám toho moc neukázal, nový trailer je o něco sdílnější a podstatně zajímavější. Zatím to skutečně vypadá na možný návrat Darth Sidiuse, alias Imperátora. V jednom ze záběrů je vidět nekonečné moře imperiálních křižníků a tím zdaleka nejzajímavějším je záběr na hlavní hrdinku této trilogie Rey, jak v rukou drží dvojtý světelný meč, jehož čepele mají „zlou“ červenou barvu. Zároveň nám Disney nabídl ochutnávku dalšího ze soubojů Bena Skywalkera a Rey (stále s klaďacákým, modrým světelným měčem), tentokrát uprostřed rozbouřeného moře.

 

 

Družina hlavních hrdinů se společně znovu podívá na pouštní planetu. Rey bude modrým světelným mečem kácet stromy v lese, na pozadí promlouvá imperátor a vše dokresluje ikonický sykot Darth Vadera. Vypadá to, že Fin dostane v nové epizodě novou kamarádku (sedí s ním v kokpitu lodě). K vidění je řada starých, rebelských stíhaček.  Celý trailer je uveden emočním, vzpomínkovým videem se záběry z předchozích epizod. A zde se objevuje další zajímavost. Je použit i záběr na Darth Maula z epizody 1.

Jisté je, že tento trailer rozpoutá obrovskou vlnu spekulací a teorií. Posuďte sami, jaký dojem na Vás udělá:

Přečtěte si také