Vítejte na palubě: Ryanair rýpe do Elona Muska i bývalých krypto milionářů

Letecká společnost Ryanair na sociálních sítích dokazuje, že dokáže skvěle reagovat na aktuální situaci. Po dramatickém pádu kryptoměn svým rýpnutím získala obrovský ohlas a pochvalu od marketingových specialistů z celého světa.

Kryptoměnový trh potkala výrazná korekce, kvůli které Bitcoin spadl pod 25 000 USD a většina tzv. altcoinů přišla o více než 50 % své hodnoty. Aby to nebylo málo, výrazných turbulencí se dočkal i trh s NFT. Investoři ze světa kryptoměn tak zažili několik krušných dní. Toho marketingově využila aerolinka Ryanair, která pobavila svou reakcí.

Ryanair ve svém příspěvku na sociální síti Twitter sdílel fotomontáž, na které je Shimon Yehuda Hayut, známý jako Simon Leviev, kterého nechvalně proslavil dokument na Netflixu. Ten s krypto scénou nesouvisí, ale symbolizuje zde milionáře, kteří díky kryptoměnám žijí pohádkové životy. 

Ryanair si rýpnul do majitelů kryptoměn a pobavil internet

Po pádu se však pro řadu z nich situace dramaticky změnila a Ryanair je tak vítá zpět na svých palubách. Už žádné VIP lety a byznys třída, je čas na nízkonákladové lety. Tweet popichuje také Elona Muska, který je vedle úspěšných firem známý pro své manipulace s trhem kryptoměn.

Marketing nízkonákladových aerolinek pochválil i tvůrce blockchain projektu Cardano Charles Hoskinson. Ten si na oplátku rýpl do aerolinek, která je známá tím, že má sice levné letenky, ale zpoplatní všechno kolem. „Tohle je skvělý marketing na sociálních sítích. Dobrá práce Ryanair, skoro mi to vynahrazuje fakt, že si musím sám tisknout letenky, abych se vyhnul poplatkům.

Z příspěvku se stal virál se stovkami tisíc liků a sdílení. Viděly jej miliony uživatelů na Twitteru i mimo něj a my musíme smeknout. Takto má vypadat odvážný marketing na sociálních sítích.

Úvodní fotografie: Unsplash

Komentáře

Další články

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krvl

Kravina roku . Stejně jako kryptomeny .

Tom

Mi se líbilo jak zrovna nedavno majitelku jedne kryptomeny co spadla na nulu odsoudili za provozovani “letadla” pritom letadlo je KAZDA nicim nekryta kryptomena bylo to dost nefer jen proto ze zrovna tu jeji se rozhodli vsichni prodat… 😀 Vsechny jsou zalozene na tom ze to zcela BEZCENNE nic dalsi a dalsi hejlove nakupujou a kdyz zacnou prodavat cena okamzite klesa a kdyz budou chtit zitra prodat vsichni je cena na 0 😀 Proste klasicke letadlo kdy vyplacis z toho co ti tam lidi nalejou samo o sobe to hodnotu nema je to naprosto k nicemu.

Více v Videa, Ze světa
Ronaldo, Coca-Cola a voda: Krátké video zahýbalo akciemi známé značky

Coca-Cola a Cristiano Ronaldo se nyní, zdá se, nemají v...

Zavřít