Tom Hanks a jeho žena mají koronavirus: Potvrdil to test v Austrálii

Tom Hanks a Rita Wilson jsou prvními celebritami světového formátu s pozitivním nálezem. Koronavirus se stává součástí našich životů. Rozšíření po celém světě bylo jen otázkou času, než se nakazí známé osobnosti. Tom Hanks je celebritou světového formátu a po světě má miliony fanoušků. Jak Hanks potvrdil na sociálních sítích, on i jeho žena byli pozitivně testováni a zůstávají v karanténě.

Tom Hanks společně se svou ženou oznámil, že on i Rita byli pozitivně testováni na COVID-19 (coronavirus). Stávají se tak prvními celebritami světového formátu s potvrzenou nákazou. Jak k nákaze došlo?

Hanks a Wilsonová (oba 63 let) zveřejnili na Instagramu ve středu nečekanou zprávu. Manželský pár je nyní v rámci natáčení nového filmu o životě Elvise Presleyho v Austrálii. Hanks v chystaném snímku hraje Presleyho ikonického manažera plukovníka Toma Parkera.

Vzkaz Toma Hankse o svém nakažení koronavirem

Anglický originál lze nalézt na instagramovém profilu Toma Hankse a níže v článku. Pod statusem následuje volný překlad vzkazu fanouškům po potvrzení nákazy.

Překlad statusu Toma Hankse:

Ahoj všichni. Rita a já jsme právě v Austrálii. Cítili jsme se trošku unaveni, jako bychom byli nachlazení, a pobolívalo nás tělo. Rita měla zimnice, které přicházely a odcházely. Stejně tak menší horečky. Abychom vše udělali správně, jak je nyní ostatně potřeba, nechali jsme se otestovat na coronavirus a ukázalo se, že jsme pozitivní. 

No a teď… Co dělat dál? Zdravotníci mají postupy, které musí dodržovat. My, Hanksovi, budeme dále testováni, pozorováni a izolováni od ostatních tak dlouho, jak bude potřeba. Hezky krůček po krůčku. 

Budeme vás dále informovat. 

Držte se! Hanx!

WHO 11. března vyhlásila COVID-19 za pandemii s poukázáním na více než 118 000 pozitivně testovaných lidí z více než 110 zemí světa. “Nejde jen o zdravotní krizi, jde o krizi, která se dotkne každého sektoru. Každý sektor a každý jedinec by se tedy měli účastnit tohoto těžkého boje,” zmínil generální ředitel WHO, Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Studio Warner Bros má štáby po celém světě


Byli jsme informováni, že člen štábu z produkce nového filmu o Elvisovi, který se nyní natáčí ve městě Gold Coast v Austrálii, byl pozitivně testovín na COVID-19. Spolupracujeme s australskými odborníky a znažíme se kontaktovat každého, kdo mohl přijít do styku s nakaženým. Zdraví a bezpečí našich zaměstnanců je pro nás hlavní prioritou a podnikáme potřebné kroky k ochraně všech našich zaměstnanců po celém světě. Pozitivně testovaný jedinec je nyní v karanténě a léčí se,” zní v prohlášení.

Premiéra filmu je zatím plánována na 1. října 2021. Zda bude termín dodržen je v současné situaci těžké předpovědět.

Zdroj: Instagram Toma Hankse

Přečtěte si také