Stream.cz vs Bubbleology aneb když prodejce tají složení a lže

Že Bubble Tea nebude tak zdravým nápojem asi napadlo spoustu z těch, kteří se jej napili. Už jen ona spousta cukru, který člověk po napití ucítí na jazyku je alarmující.

Škodlivá barviva v Bubble Tea a “tajné složení” čajů Bubbleology

Jak jsme vás informovali nedávno, kauzy kolem škodlivosti nápoje se chopila internetová televize Stream.cz, konkrétně pořad A Dost!. Ta se rozhodla projít nákupní centra a nabrat pro laboratorní testy vzorky jednotlivých prodejců. Pan Tuna asi ani nečekal, že jej při jedné ze zastávek čeká rozhovor s ředitelem Bubbleology pro ČR.

Došlo k němu poté, co nebyla obsluha schopná vydat reportérům složení produktů. Luboš Bojanovský, stojící v ČR za Bubbleology, se ukázal jako člověk, který není před kamerou ani schopný říct složení výrobků vlastní firmy. Asi to bude tím, že marketing společnosti naznačuje, že se jedná o zdravý nápoj. K tomu má však daleko.

bubbletea

Z čeho se skládá Bubble Tea?

Faktem je, že složení produktů se na webu Bubbleology objevilo až po odvysílání reportáže a stále se nejedná o nic zdravého. Sladidla, barviva, spousta cukru a nechybí ani konzervanty… Taková je realita ve světě Bubble Tea. Dali byste si tento sladký nápoj i nyní, nebo vás dění kolem odradilo?

Přečtěte si také