Sex po telefonu v 21. století? Pomůcky ovládané partnerem na dálku

Pryč jsou doby, kdy byly erotické pomůcky pouze pro ty, kteří si chtějí dopřát uvolnění a nemají k dispozici partnera. Koronavirové krize mnoho milenců a partnerů dočasně oddělila a ti tak mj. řešili způsob, jak zůstat v intimním kontaktu. Odpovědí na jejich potřeby jsou právě erotické pomůcky propojitelné po internetu. Jak fungují?

Otevřete aplikaci, erotickou pomůcku připojíte přes Bluetooth k telefonu a poté se už jen rozhodnete, jaký režim si vyberete. Vedle přednastavených režimů si můžete vytvořit vlastní, nebo se lze dokonce nechat dráždit do rytmu oblíbené písničky ze Spotify. Ano, i takové nevšednosti jsou dne možné.

Partnera můžete cítit i vidět

Co je ale zajímavější, je možnost připojení se s partnerem či milencem na dálku. Vše může probíhat jako videohovor přes selfie kameru ve stejné aplikaci. Na displeji tak lze partnera vidět a zároveň určovat, jak intenzivně bude jeho pomůcka vibrovat a dráždit.

Doslova vášnivou diskuzi rozproudila se svými pomůckami na letošním veletrhu spotřební elektroniky IFA společnost Satisfyer. Ta představila své produktové portfolio, které na první pohled mezi technologické značky nezapadalo. Vibrátory a další „relaxační pomůcky“, jak je výrobci rádi nazývají, sice vypadaly nemístně, ale při bližším pohledu dávala účast na technologickém veletrhu představujícím nejnovější technické vychytávky smysl. Výrobce se totiž, jako řada konkurentů z odvětví, rozhodl posunout technologii na novou úroveň a přizpůsobit ji pro potřebu uživatelů 21. století, kteří nedají telefon z ruky.

Aplikace pro „kontrolu partnera“

Aplikace propojitelná s erotickou pomůckou prostřednictvím Bluetooth je v oblasti „sexuálního wellness“ logickým krokem. Uživatelé tráví na svých zařízeních čím dál více času a i v oblasti osobního uspokojení hledají nové funkce a možnosti. Na rozdíl od běžných pomůcek nemusí díky propojitelnosti s mobily uživatelky a uživatelé spoléhat pouze na přednastavené módy. Prostřednictvím aplikace mohou vytvářet vlastní režimy s vlastním průběhem a ty následně ukládat či dokonce sdílet s ostatními uživateli. Pro mnohé je už toto samotné vzrušující představou…

Výrobci jako Satisfyer ši Lioness do své aplikace zabudoval řadu funkcí, kterými si mohou jednotlivci a partneři okořenit svůj sexuální život. Vibrátory a další erotické pomůcky se prostřednictvím Bluetooth rozhraní spárují s chytrým telefonem. Následně je možné ovládat lokálně, nebo prostřednictvím smartphonu partnera, vibrace, sání a další funkce pomůcek. To vše klidně přes celý svět – po internetu.

I sex na dálku musí být bezpečný

U jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu vyvstává otázka zabezpečení uživatelských dat. Aplikace spoléhá na koncové šifrování komunikace mezi jednotlivci i skupinami. Chce tak zamezit potenciálním únikům citlivých dat, které by pro uživatele i společnost mohly znamenat katastrofu.

Jak zmínili zástupci společnosti pro kolegy z technologického magazínu inSmart.cz, „Koronavirová pandemie znamenala pro segment erotických pomůcek druhé Vánoce. Lidé z dlouhé chvíle pořizovali pro sebe a své partnery pomůcky všeho druhu a zájem neupadá.“ Vypadá to tedy, že koronavirus transformoval další z poměrně konzervativních odvětví a otevřel lidem nové obzory.

Zdroj: Veletrh IFA, inSmart.cz

Přečtěte si také