Kazma a David Copperfield: Po roce je zpět a dožene vás k slzám

O Kazmovi jsme neslyšeli jak je rok dlouhý. Kdo si myslel, že ostřílený bavič svou virální show zabalil a došly mu nápady, bude pravděpodobně překvapený z nového dílu legendární One Man Show. A věřte, že stojí za to – opět totiž překvapí svou hlavní myšlenkou.

Kazma má fascinující dar. Jeho vynikající nápady vždy posouvají hranici na novou úroveň a tvůrci se nebojí vzbudit rozruch po celém světě. Napálili Jimma Careyho a organizátory Českého lva, Justina Biebera i jeho fanoušky či třeba diváky TV Prima a štáb pořadu Prostřeno.

Nejde však jen o škodolibé pranky bez myšlenky. Naopak. Kazma své příběhy rád používá k upozornění na důležitá témata a díky své nadaci One Man Show Foundation se snaží pomoci potřebným. Jinak tomu není ani v nejnovějším dílu One Man Show, který mj. vysvětlí, proč se Kazma na svém Instagramu v určitou dobu choval jako naprostý blázen a dělal reklamu podivným značkám typu Kostelecké uzeniny, což by od něj čekal málokdo.

Vše zdarma? Pohádkový život influencerů díky falešnému Instagramu

V nejnovějším díle Kazmovi nechybí nic z jeho drzosti, se kterou se dostane z Prahy až k do Las Vegas k nejznámějšímu kouzelníkovi světa, do Afriky na gorily v divoké přírodě, na Nový Zéland do Hobitína a největší volný pád na laně nad propastí či do pohádkové vily v Hollywoodu v ceně přes 250 milionů Kč. A to vše zdarma.

Mnohdy totiž firmám stačí tvrdit, že jste influencer s vysokým počtem sledovatelů na Instagramu či vlivná televizní stanice. Kazma v novém dílu několikrát porušil zákon, lhal a podváděl, ale jak se ukázalo, vše má přeci jen mnohem hlubší smysl, než si vystřelit z důvěřivých lidí po celém světě. Společně se svým týmem se dostal i k papeži a vše to mělo ohromný smysl.

Kazma riskuje žaloby pro dobrou věc

A co má přesně Kazma za lubem? Koukněte se sami a my jen rovnou prozradíme, že ač to tak zpočátku nemusí vypadat, bez kapesníku to v závěru zvládne málokdo. Bude zajímavé sledovat, zda velké značky, kterým Kazma v novém dílu One Man Show dělal reklamu zcela zdarma, zareagují na jeho výzvu a přispějí na dobrou věc. Vy můžete také!

Přečtěte si také