Xiaomi s českým designérem Petrem Vondruškou vystavuje na festivalu Czech Design Week

Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, s potěšením oznamuje, že je jedním z exkluzivních partnerů 10. ročníku festivalu Czech Design Week, kterého se zároveň účastní i jako vystavovatel. Akce se koná od 7. do 10. září 2023 ve Výstavní síni Mánes, kde je k vidění tvorba více než 120 českých i zahraničních designérů.

Czech Design Week je přehlídka designu, která představuje autory nezávislé scény. Prezentuje tu nejzajímavější tvorbu českých i zahraničních tvůrců s důrazem na opravdovost a osobní přístup.

Foto: Se souhlasem Xiaomi

Xiaomi v rámci Czech Design Weeku poprvé v Česku představí svůj koncept chytré domácnosti, a to v instalaci navržené českým designérem Petrem Vondruškou, absolventem ateliéru Produktový design na ústecké FUD UJEP. Na Czech Design Weeku není tento talentovaný designér žádným nováčkem, jelikož zde svou tvorbu prezentuje pravidelně od roku 2019.

Za návrh a uskutečnění výstavní expozice Xiaomi a její chytré domácnosti vděčím celému týmu Czech Design Week, a jsem za tuto příležitost velice vděčný. Celý návrh je pojat v čistě bílé s barevnými zářivými prvky v barvách značky Xiaomi. V této instalaci není důraz pouze na jeden produkt, ale na propojení všech zařízení, a to pouze pomocí mobilního telefonu, říká Petr Vondruška.

Další informace o festivalu naleznete na oficiálních webových stránkách https://www.czechdesignweek.com/.

Zdroj: TZ Xiaomi

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také