Pravda je jiná, scénář upravili, reaguje Leoš Mareš na video Kazmy

Nová One Man Show vzbudila tradičně velký rozruch. Počet zhlédnutí přesahuje milion během jediného dne a čísla nadále rostou. Kdo si však myslel, že tím je celá kauza kolem Ferrari Leoše Mareše uzavřená, ten se mýlil.

Kazma v novém díle One Man Show odtajňuje detaily kolem Ferrari Leoše Mareše. Za vším podle něj stála snaha upozornit na problém, kdy pouze 1 z 10 řidičů zastaví u dopravní nehody. Jak tomu tak bývá, příběh Kazmy nabízí prostor pro spekulace a ne všechno lze produkci One Man Show věřit. Nicméně show dělají skvělou a ohýbání reality je jeden z hlavních prvků OMS.

Zajímavý pohled nabízí sám Leoš Mareš, který v novém díle hrdinně zastavil u dopravní nehody, což jej mohlo stát “jeho” Ferrari za 8 milionů. Porušil totiž sázku, kdy měl řídit pouze trabant a pokud by jej někdo viděl řídit něco jiného, daroval by sporťák tomu, kdo jej spatřil. Mareš, aby zachránil spolujezdce v Kazmou nafingované autonehodě, musel s autem couvat. A i to je jízda. Jak celá kauza probíhala podle Kazmy si můžete přečíst v našem článku Kazma odhalil pozadí prohrané sázky o Ferrari: Tohle čekal málokdo.

Nyní se k celému počinu vyjádřil sám Leoš Mareš a přestože musíme Kazmův počin pochválit, musíme uznat, že pravda bude nakonec někde uprostřed. Svět zkrátka není černobílý. Velmi pravděpodobné také je, že v tom všem jel Kazma společně s Marešem a dodnes hrají na veřejnost divadlo.

Leoš Mareš na Instagramu: “Předělali scénář a upravili pointu, vyprodukovali ale skvělou show”

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Video OMS je pěkné. Osvětový tón chválihodný. Zpracování úžasné. Písnička je super. 👍👍👍 Přesto bych chtěl komentovat pouze svojí úlohu v show. Zážitek z fingované nehody byl pro mě neuvěřitelně frustrující. Určitě někteří z vás něco podobného zažili a ten kontakt s blízkosti smrti je hrozný. To, že to byla fikce jsem v tu chvíli samozřejmě nevěděl a po prozrazení jsem cítil jen úlevu, že ten pán žije a nic se mu nestalo. Nemyslím si, že by se takovými podobnými způsoby mělo upozorňovat na cokoli. Někoho zmlátit, aby se upozornilo na násilí. Někoho rozbrečet, aby se upozornilo na smutek. Někoho zneuctít, aby se upozornilo na křivdu. 😔😔😔 Kazma chtěl to Ferrari. Strašně ho chtěl. Díky mojí sázce se mu naskytla možnost, jak získat skvělý obsah své další show. Vymyslel k tomu proto charitativní podtext a dal se do díla. 😔😔😔 Byl den před koncerty v O2 Aréně, když jsem po fingované nehodě dojel do radia. 👇👇👇 Dostal jsem strach. Měl jsem obrovský strach, že kauza KAZMA zničí mojí půlroční práci na koncertech a všichni budou řešit jen tu nehodu. Nikomu jsem proto o tom neřekl, nechal si to v sobě a po Ranní Show jsem se sešel s Kazmou, který mně vylíčil, jaké má s Ferrari úmysly. Plánoval osobní převzetí auta přímo na podiu, oblepeného logy OMS. Plánoval několikaměsíční dotáčení své Show společně se mnou. Plánoval nainstalování skrytých kamer u nás doma. Plánoval auto prodat a utržené peníze věnovat na charitu a mě hodlal jmenovat cituji “Sponzorem One Man Show” Všechno tohle je na záznamu ze kterého jste slyšeli jedinou větu “Podle mě jsi nevyhrál, ale můj návrh je, že bych ti to auto půjčil a dal na tvojí nadaci milion korun” …. co? …. cože? Že jste nic takového neslyšeli. No stačilo první a poslední část tohoto souvětí odstřihnout a zbyla jen věta “Můj návrh je, že bych ti to auto půjčil” 😬😬😬 Co se týče mé instastory z noci po incidentu, bylo to poprvé za celý den, kdy jsem se někomu svěřil se svým ranním zážitkem z nehody a přiznávám, že mně ruply nervy. 😔 Poté co chlapci v létě předělali scénář a upravili pointu, vyprodukovali ve střižně opravdu skvělou show. Gratuluju..

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

Co na to všechno říkáte, kde je podle vás pravda? 

Přečtěte si také