Oscarová facka baví i pohoršuje, vybrali jsme ty nejlepší meme

Poté, co obrázky a klipy s Willem Smithem zaplavily internet, bylo těžké narazit na něco jiného. Scénku, která se odehrála při předávání Oscarů, viděl snad každý. A protože je lidová tvořivost nekonečná, vznikla i řada vtípků a tzv. memes.

Oscara Will Smith získal za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Král Richard: Zrození šampiónek. Těsně před tím, než poprvé za svou kariéru získal Cenu Akademie, dokázal také zajistit, aby se o něm mluvilo po celém světě. Kvůli vtípku o ženě slavného herce totiž Smith napadl baviče a moderátora Chrise Rocka, kterému dal na pódiu facku.

Internet tak rychle zaplavily nejrůznější vtípky a výtvory zlehčující celou situaci. V redakci jsme pro vás vybrali ty nejzábavnější.

Fruit Ninja a Pokémon

Jeden z vtípků trefně zasadil herce do oblíbené hry Fruit Ninja, kde je cílem rozsekávat létající ovoce. Další jej pro změnu zasadil do světa Pokémonů. Scénku z Oscarů předpověděl i seriál Family Guy.

Boj s Thanosem mohl mít rychlé řešení. Bohužel se však nestalo…

Memes s Willem Smithem vznikly tisíce. Vznikla tak další internetová legenda. Některé vtípky neváhají spojit aktuální dění na Ukrajině s předáváním filmových cen.

V alternativní realitě by napadení na pódiu mohlo napadnout např. takto. Nestalo se však a Chris Rock vše přešel s grácií.

Úvodní fotografie: Se souhlasem Warner Bros. Pictures

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také