Pokéball od Samsungu? Stylové pouzdro na sluchátka míří na trh

Fanoušci Pokémonů si brzy budou moci koupit Pokéball, který není jen na ozdobu, ale má jej skutečně smysl neustále nosit u sebe. Pouzdro pro Samsung Galaxy Buds 2 je velké jako ikonické zařízení na chytání roztomilých bytostí. 

Jihokorejský Samsung po představení Pokémon edice skládacího telefonu Galaxy Z Flip 3 přišel s dalším gadgetem. Je jím stylové pouzdro na bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds 2, které navíc slouží pro nabíjení sluchátek s původním pouzdrem.

Uživatel do Pokéballu umístí svá sluchátka včetně pouzdra. Následně může využít dodávaného stojánku pro nabíjení, které se aktivuje položením Pokéballu na stojánek. 

Bohužel pro fanoušky Pokémonů ve zbytku světa je limitovaná edice nabíjecího pouzdra, stejně jako skládací telefon, exkluzivní pouze pro Jižní Koreu. V balení za cca 2 500 Kč se vedle pouzdra nachází také výběr samolepek Pokémonů, přičemž 5 % balení bude obsahovat vzácného Mewa.

Hra Pokémon Go je, stejně jako karetní hra, stále velmi populární. Pokémon je obrovským fenoménem, která tvůrcům stále vydělává miliardy korun ročně. Sběratelské kartičky mohou mít cenu stovek tisíc Kč. Foto: Se souhlasem Samsung

Samsung se inspiroval u existujícího produktu

Zdá se, že Samsung se v mnohém inspiroval u výrobců příslušenství, které podobný koncept napadl již dříve. Jednodušší pokéballové pouzdro je už nějaký pátek možné sehnat i v České republice. Neumí sice nabíjet, kvalita není bůh ví jaká, ale jako Pokéball vypadá a nevyjde více než 300 Kč.

Úvodní fotografie: Se souhlasem Samsung
Zdroj: Samsung KOR

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také