Partnerství krásy a inteligence: vivo je partnerem MISS CZECH REPUBLIC pro rok 2023

Přední světový výrobce mobilních telefonů vivo spojil své jméno s prestižní soutěží krásy MISS CZECH REPUBLIC. Partnerství bylo oznámeno na oficiálním představení nového produktu značky, smartphonu vivo X80 Lite v pražském Aureole. Model si zahrál hlavní roli při módní přehlídce finalistek soutěže, která byla součástí večerního programu. 

„Vivo se soustředí na podporu aktivního životního stylu. V uzavřeném partnerství se protíná krása a inteligence dívek s elegancí designu našich smartphonů. Dívky budou telefony využívat po celou dobu soutěže ať už v rámci sdílení zážitků na cestě za vysněným titulem nebo různých eliminačních výzev,“ říká Kelly Hao, senior viceprezidentka zastoupení společnosti vivo Česká republika, Slovensko a Německo.

Jak bude spolupráce vypadat?

Partnerství mezi značkou vivo a MISS CZECH REPUBLIC má formu spolupráce, která bude probíhat napříč různými platformami od sociálních sítí (IG, Facebook, Youtube), PR, lifestylové kanály komunikace, ale i eventy značky vivo a MISS CZECH REPUBLIC. Prvním krokem je vizibilita v rámci série castingu po celé republice, která vyvrcholí na finále MISS CZECH REPUBLIC na jaře 2023. 

Organizace Miss Czech Republic je moderní organizace, která využívá všechny dostupné novodobé technologie, proto spolupráce s vivo Czech je přirozené propojení. Jejich moderní technologie dělají svět lepším a krásnějším, stejně jako Miss Czech Republic,“ říká Taťána Makarenko, zakladatelka a ředitelka soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC.

vivo X80 Lite: Smartphone, který mění barvy

Model vivo X80 Lite se pyšní zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Díky této vlastnosti bude vždy originálním módním doplňkem.

Uživatelé se mohou těšit na elegantní tenké tělo, které nabídne schopnosti profesionálního fotografa. Hlavní zbraní na lovu za perfektním záběrem je zadní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu.

Milovníky selfie snímků nadchne přední 50Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a speciálním AI algoritmem pro ostré fotografie. V kombinaci s režimem Noční portrét pak budete mít jistotu, že selfie fotky a videa budou vždy dokonalé bez ohledu na denní či noční dobu. 

Příjemným bonusem pro věčně zaneprázdněné uživatele je rychlé nabíjení 44W FlashCharge, díky kterému nabijete telefon z téměř vybitého stavu na 61 procent jeho baterie za půl hodiny. 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také