Bomba v Praze? Netradiční únikovka v ulicích města

The Chamber je v Čechách největším a nejpopulárnějším provozovatelem tzv. Únikových her. V současnosti v Praze nabízí 5 únikovek, každou zcela odlišnou a jedinečnou. Nyní však přišla s něčím úplně novým: únikovkou Urban Games: Bomba v Praze.

Bomba v ulicích Prahy – kdo zachrání hlavní město?

Jak popisují tvůrci svou hru, “V klasické únikové hře je cílem dostat se za pomoci své šikovnosti a důvtipu z místnosti dříve, než uplyne časový limit. Urban Games je hra, která se neodehrává v místnosti, ale v ulicích města. Hádanky a šifry ovšem zůstávají. Díky indiciím, které týmy dostanou v průběhu hry, se musí dostat na správné místo a zabránit výbuchu bomby v lepším čase než ostatní týmy.”

“A na ty nejrychlejší z nich čeká v cíli zajímavá cena. Celou atmosféru doprovází příběh v pozadí o hackerovi Alanu Winchesterovi, který anonymně zatelefonuje na Policii a přeje si odplatu po jeho neúspěšném pokusu o vyvolání třetí světové války.”

Již tento víkend v Praze, zúčastnit se lze zdarma.

Minimální stanovený počet účastníků v týmu jsou dva. Celá hra bude trvat 1-2 hodiny. Startuje se hromadně v 19:00, 20:00 a ve 21:00. Týmy se budou předem registrovat na jednotlivé časy, které jim více vyhovují. Celá akce proběhne v sobotu 6. května 2017 na Petrském náměstí, 110 00 Praha.

Nám se nápad neskutečně líbí, atmosféra večerní Prahy bude ve spojitosti s dobrodružstvím určitě úchvatná!

Přečtěte si také