Design Piknik 2017 – festival designu, jídla a hudby již tento víkend

Druhý ročník netradičního Open Air festivalu na rozhraní Čech a Moravy, to je Design piknik – festival, který se raduje z designu, jídla a hudby!

Design piknik 2017 se uskuteční v malebném městečku Počátky již tento víkend – tedy 12. 8. 2017 od 10:00! Těšit se můžete nejen na skvělý český design a výborné jídlo, ale především na sedmičku koncertů v čele s Anetou Langerovou, Milanem Peroutku, skupinou Málem Králem a mnoha dalšími.

Předprodej zvýhodněných vstupenek byl již spuštěn, vice na Ticketstream.cz.

Inspirativní prostředí a hosté

I letos v létě nabídne akce prostor, kde se všichni potkáme. Kde zažijeme neopakovatelnou letní atmosféru, poznáme nespočet zajímavých lidí, vzájemně se inspirujeme, naučíme se novým věcem díky naším workshopům, okusíme výborná jídla a osvěžující letní drinky.

Desítky designérů nám budou prezentovat svou jedinečnou tvorbu a představí nám tak krásný český design. Na Design pikniku 12. srpna uvidíte přehlídku dokonalých světel, minimalistické linie krásných šperků, ale také ručně šité oblečení pro naše nejmenší. Chybět nebude ani designový magazín SOFFA, který si pro nás všechny chystá skutečně velké překvapení! Nesmíme zapomenout ani na nábytek, porcelán, keramiku a módu.

Stejně jako předchozí ročník, bude i ten letošní doprovázen po celý den živými koncerty. Hlavním hostem Design pikniku bude osobitá zpěvačka a historicky první vítězka Superstar Aneta Langerová. Těšit se můžete také na Milana Peroutku, který zazářil v úspěšné show Tvoje Tvář má známý hlas a jeho kapelu Perutě, skupinu Málem Králem, jazzovou kapelu The Brownies či zpěváka Romana Tomeše. Pozvání přijali i Pensée a Circus Ponorka, které můžete znát už z minulého ročníku.

Design piknik se bude konat v Počátkách v uzavřeném areálu autobusového nádraží, počet vstupenek je proto limitován. Můžete si je však zakoupit již nyní u partnerů (KZM Počátky nebo v sítích TicketStream) za zvýhodněnou cenu 249 Kč, příp. na místě za 299 Kč. Více informací se dočtete na webu designpiknik.cz nebo facebooku události. Stejně jako v roce 2015 se pořadatelé rozhodli piknik uskutečnit na nepříliš běžném místě – zvolili tentokrát velmi industriální prostředí – věřte ale, že se můžete těšit na nespočet lehátek, slunečníky, originální pojetí každého stánku, a především na nové zážitky v doposud nepoznaném prostředí.

Přečtěte si také