Nejkrásnější vánoční dárek – darujte psí přání!

Pokud vás už tak trošku „obtěžují“ pouliční prodejci různých předmětů na nadační účely a říkáte si, že raději přispějete tam, kde si budete jisti, že se dary dostanou do správných rukou, tak jedna z ideálních stránek je psiprani.cz.

psi-prani

Princip této stránky je jednoduchý. Bylo vybráno 91 pejsků z různých útulků po celé České republice, kterým můžete pomoci. Vybírat si můžete z několika možností: naplnit mističku krmivem, splnit hlavní dárek či speciální bonusové přání pejska. Současně je možné pomoci útulkům i s jejich velkými projekty – rekonstrukce kotců, výstavby karantén a podobně.

psi-prani2

Po výběru pejska jej rozklikněte a zobrazí se vám seznam jeho přání (hlavní, mistička a vedlejší dárky). Zvolte částku, kterou chcete přispět k danému dárku, a potvrďte. Nyní se vám zobrazí okénko pro vyplnění základních osobních údajů – po jejich vyplnění a potvrzení vám přijdou na email platební údaje.

psi-prani4

Na úvodní stránce, nabídce pejsků, je vždy zobrazeno, jaké má pejsek hlavní přání a zda jej má už splněno. Kostička ukazuje naplněnost mističky. Po kliknutí na „další dárky“ se rozbalí veškeré informace o pejskovi, jeho hlavním přání, mističce, vedlejších přáních (očkování, odčervení a čipování) a chybějící částka ke splnění všech přání.

Když pejsek, kterému jste pomohli k získání přání, obdrží svůj dárek, budete informováni emailem s odkazem na fotku nebo video dotyčného psa a dárku. Tím získáte jistotu, že vaše peníze byly použity pro správné účely.

psi-prani3

Samozřejmě, ten největší dárek, který můžete danému pejskovi dát, je nový domov. Takže pokud vás nějaký pejsek zaujal natolik, že ho v útulku prostě nemůžete nechat, určitě neváhejte a co nejdříve si pro něj dojeďte!

No řekněte, kdo by takové omluvě uměl odolat?

Další stránky, kde můžete pomoci zvířátkům:

Přečtěte si také