Kazmu napálil štáb, říkal jen „ANO!“ – One Man Show a Yes man

Kazma se rozhodl, že po vzoru Jima Careyho zkusí být po 10 dní Yes Manem. Co to znamená? Na vše musíte říkat “ano”, což může nakonec vést k nečekaným událostem. A jelikož bylo na čase, aby si někdo vystřelil i z moderátora, který rád, jeho slovy “podělává” všechny okolo, vystřelil si z něj pořádně jeho realizační tým.

Kazmova cesta kolem světa

Aby toho nebylo málo, poslal realizační tým Kazmu během jeho “Yes Man” zážitku do nejedné země světa. Postupně to bylo Praha, Miláno, Abu Dhabi, Singapur, Bali, Tokio, New York, Kodaň a zpět do Prahy. Ve výsledku tedy obletěl celý svět a to nenávidí létaní! Fór je v tom, že celých 10 dní musel Kazma cestovat jen v tom, v čem přišel na natáčení.

A to tedy v drahém obleku a naleštěných botech. Na jednu stranu si tak ušetřil trable s taháním kufrů, na druhou to znamenalo nepohodlí, když většinu desetidenní cesty strávil v upoceném obleku. Co na tom, že se některé momenty zdály být nahrané (třeba takový hod šipkou, kdy se nejprve Kazma trefí do Ruska, ale nakonec jede do Dánska), i tak se jedná o povedený počin.

Když se v závěru Kazma dozví, že vše po cestě platil kreditkou, která se vydávala za produkční, ale ve skutečnosti byla jeho, netvářil se vůbec nadšeně. Ale to už se ve videu přesvědčte sami…

Přečtěte si také