Jak vybrat dokonalý stylový batoh pro ženy?

Přemýšlíte-li nad vašimi outfity pro letošní sezónu, bude dobré, když nebudete zapomínat ani na stylové módní doplňky. I jeden pouhý doplněk, jako je třeba batoh, dokáže z obyčejného modelu vyčarovat originální a stylový model. Na následujících řádcích se tak dozvíte, podle čeho si vybrat dámský batoh, aby byl náš výsledný outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se!

Podle čeho vybírat dámský batoh pro tuto sezónu?

Vybíráme-li si dámský batoh pro tuto sezónu, musíme mít na mysli hned několik důležitých kritérií. Pro začátek je důležité, abychom si ujasnily, zda potřebujeme batoh na výlety či na volnočasové nenáročné aktivity. Turistické batohy do hor a do přírody by měly ideálně disponovat prsními a bederními popruhy. Díky tomu se váha batohu správně rozloží a vaše záda tak nebudou přetížena. Také je vhodné, aby měl batoh do přírody k dispozici boční kapsu na láhev s vodou. Pití tak budete mít stále po ruce.

Teď se zaměříme i na batohy, které se hodí pro volnočasové nošení. Batohy totiž mohou být i vysoce módní záležitostí. Skvělou volbou bude např. kožený batoh v přírodních odstínech. Kůže je odolná a když budeme o batoh dobře pečovat, vydrží nám sloužit i řadu let. Navíc kožený batoh skvěle sladíme i s koženými botami, páskem či s přírodním řemínkem od našich hodinek. V kurzu budou hladké i strukturované dámské batohy. Velké oblíbenosti se těší také extravagantní kousky s krokodýlím vzorem. Dívky a dámy si mohou vybírat i batohy s nejrůznějším zdobením. Do popředí se dostávají dámské batohy s kovovými cvočky a řetízky, které lze snadno sladit i s našimi stříbrnými či zlatými šperky.

Jaké barvy, vzory a motivy budou v letošní sezóně in?

Vybíráme-li si dámský batoh, měly bychom zvážit i jeho design. Chceme se přeci líbit a batoh může na ulici zaujmout hned na první pohled. V letošní sezóně budou v kurzu zejména přírodní a pastelové odstíny barev. Oříškový, pistáciový či krémový batoh tak bude tou správnou volbou i pro vás. Do popředí se dostávají i květinové a zvířecí vzory a motivy. Leopardí, zebrovaný či tygrovaný batoh pak ocení zejména milovnice extravagantních modelů. Za povšimnutí stojí i batohy (https://answear.cz/k/ona/doplnky/batohy) s krokodýlí strukturou.

Foto: Answear

S jakým oblečením a doplňky sladit dámský batoh, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního detailu?

Dámský batoh by měl zcela jistě ladit i s vašim oblečením a ostatními módními doplňky. Pro začátek bude dobré, když se budete řídit pravidlem, které říká, že by měly mít doplňky stejnou barvu, strukturu a měly by být vyrobené ze stejného materiálu. Ženy tak často volí módní doplňky z jedné kolekce jednoho výrobce. Díky tomu trefí přesný odstín zmíněných módních doplňků. Jestli-že vám však móda není cizí, určitě se nemusíte bát ani kombinovat doplňky od různých světových značek. Dále je dobré mít na mysli, že vícebarevné batohy, popř. batohy se vzory a motivy je vhodné kombinovat s jednobarevným decentním oblečením. Naopak jednobarevné modely batohů se budou hodit i k výraznějším oděvům se vzory a motivy. Takto postavený outfit bude působit vkusně a nebude zbytečně chaotický. A ještě jedna rada na závěr. Nezapomeňte váš stylový batoh sladit také s obuví. Boty (https://answear.cz/k/ona/boty) a batoh v koženém provedení budou tou správnou volbou i pro vaši volnočasovou událost.

Komerční spolupráce

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také