Huawei se v České republice nevzdává: Překvapil novou kampaní s Jaromírem Jágrem

Světová dvojka na trhu s mobilními telefony vyslala České republice jasnou zprávu. Nová kampaň s Jaromírem Jágrem má jasné poselství “Žádná cesta nahoru se neobejde bez pádu,” zaznívá na videu z úst legendárního českého hokejisty.

Čínský gigant to posledního půl roku nemá lehké. Obchodní válka Číny s USA způsobila rychle rostoucí značce nejeden problém a ačkoliv se zdá, že vše bude mít pro Huawei dobrý konec, společnost to na evropských trzích dočasně zpomalilo.

Raketový růst a agresivní cenová i inovační politika konkurenty v podobě Apple či Samsungu nepochybně vystrašila a byli to právě oni, kdo ze zpomalení současné dvojky nejvíce těžili. Stejně tak v oblasti 5G sítí z kauzy kolem Huawei nejvíce těžilo americké Cisco či evropská Nokia a Ericsson. 

Nevzdávej to a pokračuj, říká Jaromír Jágr v nové reklamě

Vždy, když s něčím začínáš, začínáš s nadějí, touhou a odhodláním. Pravda je ale taková, že žádná cesta se neobejde bez pádu. Připrav se na kritiku, nepochopení, předsudky. Nevzdávej to a pokračuj. Ty největší příběhy si píšeme sami,” zní z úst světově uznávaného hokejisty.

Huawei podle všeho chce reklamou vyslat jasnou zprávu – pády čekají při cestě nahoru každého, na našem snažení to nic nemění. Na reklamu na sociálních sítích upozornil technologický magazín inSmart.cz

Přečtěte si také