Konec zamotaných vlasů: Nový akumulátorový tyčový vysavač Hoover HF9 s technologií ANTI-TWIST

Nový akumulátorový tyčový vysavač HF9 značky Hoover přináší větší sací výkon s délkou provozu až 30 minut na jedno nabití baterie a příslušenství vhodné pro vysávání celé domácnosti od podlahy po strop. Technologie ANTI-TWIST zabraňuje namotávání vlasů nebo dlouhých chlupů na kartáčovou lištu podlahové motorizované hubice. Technologie samostatného cyklónu spolu s předmotorovým filtrem zajišťuje precizní separaci prachu. Ovládání usnadňuje intuitivní LED displej na rukojeti, na všechny nečistoty uvidíte díky LED osvětlení na podlahové hubici. Navíc k nákupu vysavače získáte 5 let prodlouženou záruku zdarma.

Technologie ANTI-TWIST– unikátní motorizovaná hubice proti namotávání vlasů

Technologie ANTI-TWIST™ se speciálním hřebenem integrovaným v podlahové hubici zabraňuje namotávání vlasů a dlouhých chlupů kolem kartáče. Hřeben je včas zachytí a sání je následně odvede společně s ostatními nečistotami do prachové nádoby. Průhledný horní kryt umožňuje snadný přístup ke kartáči a jeho rychlé vyjmutí bez nutnosti obracet hubici v případě údržby nebo kontroly. Kartáčová lišta je vyrobená ze směsi měkkých a tvrdých štětin a je tak vhodná na vysávání jakéhokoliv druhu povrchu.

Optimální výdrž baterie 30 minut rychlé a snadné nabíjení

Výkonná 4000 mAh lithiová baterie (LION) zajišťuje optimální výdrž vysávání 30 minut ve standardním režimu. Průměrná doba vysávání domácnosti do 100 m2 činí 26 minut, tedy pohodlně zvládnete uklidit celou domácnost v běžném režimu bez ztráty sací síly. S použitím druhé baterie dosáhnete až 60 minut celkové doby provozu nebo můžete nabíjet jednu baterii, zatímco používáte druhou. Jednoduše zapojte nabíječku do zásuvky a připojte nabíjecí kabel do vysavače nebo snadno vyndejte baterii a nechte ji nabíjet u jakékoliv zásuvky. Plné nabití dosáhnete již za 3,5 hodiny.

Bezkartáčový motor – vysoký výkon vysávání

Bezkartáčový impulsní motor byl vyvinutý tak, aby poskytoval konzistentní a silný výkon. Motor s 350 W poskytuje 63 AW sacího výkonu ve standardním režimu a 130 AW v Turbo režimu bez ztráty sací síly pro efektivní zachycení prachu a nečistot na všech druzích podlah vaší domácnosti.

Praktický LED displej

Režim vysávání snadno zvolíte na LED displeji na rukojeti stejně jako zapnutí a vypnutí vysavače, dále můžete volbou povrchu určit rychlost otáčení kartáče, či zvolit Turbo režim (12 min) pro plný výkon při náročném vysávání. Ať zvolíte jakýkoliv režim, displej bude v každém z nich zobrazovat zbývající čas úklidu s ohledem na stav nabití baterie. Pomocí aplikace hOn můžete získat přístup k obsahu, jako je rychlý průvodce, upozornění na údržbu nebo řešení problémů a další tipy.

Pruhové LED osvětlení trubice

Už žádný skrytý prach! Vysavač je vybaven dvěma předními LED pruhy se studeným světlem na podlahové hubici, díky kterým jasně vidíte všechny nečistoty i na tmavých místech. Proto můžete bez problémů a pohodlně vysávat i po tmě.

Hubice sklopitelná o 90° a otočná o 180°

Hladký pohyb kolem nábytku a překážek díky citlivému kloubu zaručují maximální pohodlí během úklidu, hubici lze sklopit o 90° a zároveň otočit o 180°. Jednoduše tak můžete vysávat kolem nábytku i pod nábytkem, v úzkých prostorech a špatně přístupných místech bez omezení. Boční měkké nárazníky na hlavní motorizované hubici zajistí ochranu nábytku při manipulaci v jeho blízkosti.

Snadné vysypávání prachu

Separační systém Single Cyclone umožňuje oddělit a zachytit i ty nejjemější částice prachu a špíny uvnitř nádoby. Pouhým stisknutím tlačítka umístěném na nádobě na prach vysypete veškeré nasbírané nečistoty. Součástí balení je také čisticí kartáček pro pohodlnou údržbu.

Vysavač stojí i bez připevnění ke stěně

Nový vysavač HF9 lze zaparkovat ve svislé poloze bez nutnosti připevnit jej ke stěně, takže jej uložíte opravdu kamkoliv – do komory, do rohu v kuchyni, aby byl stále po ruce.

Příslušenství pro celý domov

HF9 je vybaven integrovaným prachovým a nábytkovým kartáčem 2v1 a štěrbinovou hubicí, které lze snadno nasadit jak na ruční verzi vysavače, tak na trubici pro úklid nad podlahou. Prachový kartáč je ideální pro tvrdé a delikátní povrchy jako jsou police, klávesnice či rámy obrazů, nábytkový kartáč snadno vyčistí čalounění a látkové povrchy. Dlouhá štěrbinová hubice je připravena k použití v úzkých a těžko dostupných místech. Modely PET řady HF9 disponují efektivní motorizovanou hubicí na zvířecí chlupy s LED osvětlením, díky níž pohodlně zbavíte nečistot veškerý čalouněný nábytek nebo třeba sedačky v autě (platí pro modely HF910P 011 a HF920P 011).

Řada HF9 obsahuje 4 modely vysavačů, které si můžete prohlédnout zde.

Varianta PET s plnou výbavou a 2 bateriemi v balení je zelený model HF920P 011 s doporučenou cenou 13 990 Kč.

Ženami velmi oblíbená bude růžová varianta se 2 bateriemi v balení HF920H 011 s doporučenou cenou 12 990 Kč – pozor, neobsahuje PET hubici.

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také