Otestujte nejnovější telefon a získejte odměnu: HONOR hledá testery pro model X7

Máte rádi značku HONOR a těšíte se na každou novinku? Technologická značka právě hledá testery pro další čerstvou novinku, stylový mobilní telefon s velkou výdrží baterie, HONOR X7. Každý z testerů navíc získá jako dárek stylový cyklistický batoh HONOR. Všichni testeři jsou také automaticky zařazeni do slosování o právě testovanou novinku, mobilní telefon HONOR X7! Registrace běží už jen do neděle 5. června 2022!

Testování telefonů za odměnu

Patříte mezi fanoušky značky HONOR a těšíte se na další novinky? Sledujete rychlý technologický vývoj, který značka za posledních pár let dosáhla? Baví vás technologické vychytávky a chcete mít horké novinky na trhu mezi prvními? HONOR hledá testery pro čerstvou novinku, stylový mobil s velkou výdrží baterie, HONOR X7!

Jak testování probíhá?

  1. HONOR vám zapůjčí smartphone na 10 dní.
  2. Vy jej otestujete a napíšete recenze.
  3. Po vyplnění závěrečného dotazníku získáte odměnu.
  4. Po vrácení smartphonu jej stále můžete vyhrát.

Ze všech přihlášek HONOR vybere 4 testery. Každý z nich pak získá také stylový cyklistický batoh HONOR. Navíc jsou všichni testeři automaticky zařazeni do soutěžního slosování o právě testovanou novinku, mobilní telefon HONOR X7.

Otestujte mezi prvními smartphone HONOR X7

HONOR X7 je nádherný, designový telefon s velkokapacitní baterií, na 1 nabití vydrží až 20 hodin přehrávání online videí nebo 49 hodin volání. Nechybí samozřejmě rychlonabíjení. A navíc má nízkou hladinu modrého světla a disponuje technologií pro ochranu očí.

Buďte mezi prvními, kdo mají možnost otestovat horkou novinku, stylový HONOR X7. Přihlášky k testování a více informací na: oficiálních stránkách značky HONOR.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také