Přes 800 filmů a 900 seriálů! Disney+ chce zatopit Netflixu a míří na český trh

Předplatitelé budou mít na jediném místě k dispozici filmy a seriály z produkce Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a Star. V České republice se můžeme těšit na více jak 800 filmů, 900 seriálů a sbírku 130 exkluzivních titulů z původní tvorby.

Kdy Disney+ v Česku startuje? Již od 14. června, kdy dojde k oficiálnímu spuštění, budou mít předplatitelé přístup k seriálu Boba Fett: Zákon podsvětí a oběma řadám seriálu Mandalorian. Krom toho bude na Disney+ k dispozici i celá sága Skywalkerů – Star Wars Epizoda 1 až 9.

Kompletní Marvel na jednom místě

Fanoušci superhrdinů budou mít možnost streamovat přes 40 Marvel filmů, včetně snímku Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, nominovaného na Oscara, a filmů Eternals, Avengers: Endgame či Captain Marvel. Na Disney+ najdou také přes 30 Marvel seriálů včetně Moon Knight, Loki a WandaVision.

Předplatitelé si mohou užít přes 300 titulů z produkce Disney a Pixar. Bude mezi nimi kompletní kolekce Příběh hraček, film Duše a na Oscara nominovaný snímek Luca. Od společnosti Walt Disney Animation Studios budou k dispozici Oscarem oceněné snímky Encanto či Cruella s Emmou Stone v hlavní roli.

Dokumenty National Geographic jako Záchrana a Free Solo od Oscary oceněných režisérů a producentů E. Chai Vasarhelyiho a Jimmyho China budou dostupné spolu s populárními seriály National Geographic jako například Svět očima Jeffa Goldbluma nebo Gordon Ramsay: Do neznáma.

disney-serialy-filmy

Všechny série Simpsonových i legendární pohádky

Z produkce Star se mohou předplatitelé těšit na úspěšný komediální seriál Jen vraždy v budově, minisérii Pam a Tommy, The Kardashians nebo tajemný thriller Smrt na Nilu od hvězdného režiséra Kennetha Branagha, který ve filmu ztvárnil i hlavní roli slavného detektiva Hercula Poirota. Chybět nebudou Simpsonovi ani seriály Chirurgové, Záchranáři L. A. či Black-ish.

Děti i jejich rodiče se nepochybně potěší z možnosti streamovat své oblíbené klasické pohádky jako Popelka, Na vlásku, Princezna a žabák nebo Malá mořská víla spolu s nedávnými filmovými trháky jako Raya a drak nebo Mulan. Přístup budou mít také ke stovkám seriálů a speciálů z Disney Channel jako Kouzelná Beruška a Černý kocour nebo Phineas a Ferb.

Obsahu bude mít Disney+ více než dostatek. Foto: Se souhlasem Disney

Český Disney+ startuje 14. června

Ačkoliv platforma ve světě funguje již přes 2 roky, do většiny evropských zemí se dostává až nyní. Zájemci se mohou už teď předregistrovat a využít exkluzivní zaváděcí nabídky předplatného Disney+ v České republice za cenu 1 590 Kč (12 měsíců předplatného za cenu 8).

Běžná cena měsíčního předplatného při spuštění služby bude 199 Kč, ročního pak 1 990 Kč. Je tedy stejná jako u základního tarifu konkurenčního Netflixu. Uživatelé budou moci streamovat ve vysoké kvalitě až na čtyřech zařízeních zároveň, u vybraných titulů budou mít k dispozici rozlišení 4K, budou si moci nastavit až sedm různých profilů, včetně dětských, které umožní pouštět pouze obsah vhodný pro jejich věk. Těmito parametry tak Disney+ bude odpovídat dražšímu tarifu Netflixu, který měsíčně vychází na 319 Kč.

Na český trh vstupuje další silný hráč, který by mohl zamíchat kartami. Přeci jen, obsah patřící pod společnost Disney patří k nejlepšímu na trhu. Společně se značkami typu Star Wars a Marvel by mohl Disney+ zlákat nejednoho fanouška.

Úvodní fotografie: Se souhlasem Disney
Zdroj: TZ Disney

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také