Děsivá návštěva kadeřnictví: Divoké prase proskočilo skleněnou výlohou

Návštěva kadeřníka se může proměnit v děsivý zážitek. Bezpečnostní kamery jsou tichými svědky momentů, nad kterými zůstává rozum stát. 

Necháváte se stříhat, sedíte v pohodlném kadeřnickém křesle, když v tom zmatené zvíře proskočí výlohou a začne běsnit. Zní to jako vzácný scénář, ale sestřih videí z kadeřnických salonů dokazuje, že k podobným situacím na světě dochází.

Děsivé momenty v kadeřnictví zachytila kamera

Na unikátních videích z bezpečnostní kamery můžeme vidět dvojici salónů, ve kterých je poměrně klid. Z ničeho nic výlohou prvního z nich proskočí jelen, který vystraší zákazníky a šokuje kadeřnici.

Zmatené prase nakonec proskočilo sklem

Zmatené zvíře může být v podobných situacích nebezpečné, přestože nejde o útok na člověka, ale o pouhou snahu otéct zpět na svobodu. Problémem je pro zvířata průhlednost oken, kdy jsou schopná špatně rozpoznat, kudy se dá utéct ven.

To potvrzuje druhé video, kdy do kadeřnictví doslova vletí divoké prase. Prase zmateně pobíhá po kadeřnictví a i přes snahu zaměstnanců otevřít mu dveře vše nakonec skončí tvrdým nárazem do skla a zběsilým útěkem.

Obě videa kolují po sociálních sítích a video s divokým prasetem se během několika dní stalo hitem (pořízeno bylo teprve před několika dny, 2. ledna 2020).

Co v podobné situaci dělat? Podle odborníků je nejlepší okamžitě utéct z dosahu zvířete a rozhodně byste se jej neměli snažit chytat. Pokud zvíře neuteče samo, je třeba zavolat odchytovou službu, která si se vším poradí.

Přečtěte si také