DámeJídlo.cz je čím dál horší a nemá dostatek kurýrů: Kopl si i zakladatel Tomáš Čupr

Dáme Jídlo před lety uspělo a získalo si zákazníky po celé republice. Služba umožňující rozvoz jídla ze stovek restaurací už však není co bývala. Po prodeji zahraničnímu investorovi se neskutečně zhoršila a opouští ji i věrní zákazníci. Proč jsou služby čím dál horší? Po prodeji zrušil nový vlastník spoustu fungujících funkcí a nyní službě také chybí kurýři. Může se tak stát, že objednávka nedorazí ani po několika hodinách.

Službu na rozvážení jídla Dámejídlo.cz, jejíž zakladatelem je úspěšný český podnikatel Tomáš Čupr, koupila v roce 2015 za stovky milionů korun německá společnost Delivery Hero. Lídr v oboru měl službu dále rozvíjet díky novým technologiím a investicím. Poslední 3 roky se však kvalita služeb rapidně zhoršila, což potvrzují i uživatelské recenze.

Negativní příspěvek na twitterovém účtu Tomáše Čupra dnes rozvířil diskuzi, kdy další uživatelé potvrzují problémy se službami DámeJídlo. Objednávky podle nich někdy nedorazí ani po 2 hodinách, častokrát dochází k chybám a aplikace nenabízí funkce, které měla dříve. Chybí navíc i telefonní infolinka a k živému chatu se člověk dostane až po hodině čekání na jídlo.

Že je jídlo hotové ještě nic neznamená. Někdy ho z restaurace hodiny nikdo nevyzvedne. Foto: Freepik

Máte hlad a objednávka nikde? Není komu zavolat ani napsat

Existuje nejaka cesta jak kontaktovat @damejidlo real time? Objednavka 40 min zpozdeni, tak ji chci zrusit. V appce je pod “Get help” jen “unable to cancel” a pod “where is my order” ze si mam pockat a jestli ta informace byla helpful :-)) Kontakt zadny. Dik!“ ptá se Tomáš Čupr v příspěvku.

Zdržení je možné a chyby se dějí. Problémem je však i reakce podpory, která zmiňuje, že Dáme Jídlo prostě a jednoduše nemá dostatek kurýrů a tím pádem se občas stane, že objednávku nikdo nevyzvedne. Ano, slyšíte správně. V takovém případě by bylo lepším řešením nenechat zákazníka objednávku vůbec provest. Hladový kritik totiž rozhodně nebude kritikou šetřit, což se potvrdilo i u Čupra, který už dnes s Dáme Jídlo nemá nic společného a energii věnuje rozvoji rozvozu potravin Rohlík.cz.

Globální firma projekt zprznila, tvrdí Čupr

Do diskuze se dokonce zapojil zakladatel Seznam.cz, Ivo Lukačovič, který si do Čupra rýpl s tím, že mu rád předá kontakt na otce zakladatele (tedy na samotného Čupra). Ten reagoval, že „Ten to bohuzel prodal, protoze myslel, ze globalni firma jeho firmu posune misto zprzneni dal…“ V jedné z dalších reakcí pak zmiňuje, že podobnou chybu s prodejem firmy už znovu neudělá a u Rohlík.cz se podobných přešlapů bát nemusíme. Dáme Jídlo zatím na diskuzi nijak nereagovalo. Ve větších městech DámeJídlo.cz nezvládá reagovat na konkurenci v podobě rychlého dodání Wolt či Bolt Food, které nabízí o poznání rychlejší časy dodání.

Rychlý rozvoz jídla? Vyzkoušeli jsme rozvoz Wolt a máme pár tipů. Služba zatím funguje v Praze, Brně, Plzni, Pardubicích, Liberci, Ostravě a v Hradci Králové.

Úvodní fotografie: Freepik
Zdroj: Twitter, Tomáš Čupr

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také