Aplikace Autodoc vám pomůže rychle vyměnit autodíly

Každé moderní auto je počítač na kolech. A mnoho z nich je také připojeno k internetu. Lidé tak nyní potřebují nejen automobily, ale také aplikace pro výběr autodílů nebo příslušenství. Pomocí aplikace si můžete ověřit dostupnost autodílů pro svůj vůz, předem si je objednat nebo si nechat poradit od odborníků.

Potřeby uživatelů však mohou být velmi rozdílné a není možné vměstnat všechny funkce do jedné aplikace, ale mobilní aplikace AUTODOC může pomoci vybrat správné díly pro váš vůz.

Při výběru požadovaného výrobku se výrobek vyhledá ve speciálním katalogu podle čísla výrobku. Pokud je položka nalezena, zobrazí se na kartě fotografie položky, její název, popis a cena. Výrobek lze zakoupit přidáním do nákupního košíku k objednání.

  • Objednávkový formulář je integrován se stránkami internetového obchodu.
  • Pokud není výrobek se správným artiklem nalezen, je zákazníkovi nabídnuta možnost zanechat vzkaz nebo zavolat.
  • Použití katalogů zajišťuje, že jsou k dispozici neustále aktualizované informace o dílech a jejich alternativách.

Pokud tedy hledáte způsob, jak vylepšit nebo opravit svůj vůz, můžete rychle a snadno najít potřebné díly. Kromě toho aplikace nabízí řadu dalších funkcí, například možnost sledovat historii objednávek a ukládat oblíbená vyhledávání.

Při použití Aplikace pro Android nebo iOS jsou k dispozici recenze a hodnocení ostatních uživatelů, které vám pomohou s rozhodováním, které díly si vybrat.

  • Katalog autodílů, který obsahuje více než 2 500 000 milionů položek pro 6000 modelů 45 značek automobilů.
  • Pohodlné vyhledávání produktů v katalogu.
  • Možnost objednání a platby online.
  • Online monitorovací systém pro vyřizování objednávek.
  • Podrobné informace o všech pobočkách společnosti.
  • Možnost zaslání požadavku na manažera.

Uživatelsky přívětivé rozhraní katalogu a výkonná funkce vyhledávání vám umožní rychle najít potřebné díly. Kromě toho aplikace nabízí další funkce, jako je formulář pro zadání požadavku na díly a praktický nástroj pro vyhledávání dílů. Tak proč čekat? Stáhněte si aplikaci AUTODOC ještě dnes a začněte hledat vhodné díly pro své vozidlo.

Navigace v aplikaci

Po stažení aplikace ji otevřete ve svém zařízení. Zadejte značku, model a rok výroby svého vozidla a vyhledejte díly, které se k vašemu vozu nejlépe hodí. Po zadání údajů o vozidle zadejte poštovní směrovací číslo a vyberte šipku. Aplikace vám nabídne zobrazení míst, kde jsou k dispozici díly, které budou fungovat s vaším vozem.

Pokud se chcete podívat na naše kompletní webové stránky v telefonu a poznat nás trochu lépe, stačí kliknout na rozbalovací nabídku v horní části aplikace uprostřed. Kliknutím na “full site” přejdete na naše webové stránky, kde se dozvíte více o tom, jak pracujeme, o naší historii a o tom, co pro vás můžeme udělat.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také